Jak sprawdzić zdrajcę???

monia77

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2012
Posty
5
Witam! Mam wielką prośbę! Nie będę owijać w bawełnę i powiem w prost że chodzi o mojego męża którego wielokrotnie złapałam na zdradzie. Dałam mu ostatnią szansę i niby się uspokoił ale od jakiegoś czasu znowu siedzi dłuuugo na komputerze po czym kasuje historie. Już kiedyś przez przypadek odkryłam jego kilka kont mailowych na różnych portalach. Ostatnio widziałam że wchodził na pocztę wp i tu moje pytanie: jak mogę przechwycić jego login i ewentualnie hasło no i jak sprawdzić historie którą wykasował? I może ktoś mógłby mi pomóc w drugiej kwestii, jak można ustalić nazwisko abonenta sieci PLUS po numerze telefonu. Nie będę się użalać nad sobą, wielokrotnie słyszałam żeby dać sobie spokój i go poprostu zostawić. Ale to nigdy nie jest takie proste, pozatym on się wszystkiego wypiera w żywe oczy a moim marzeniem jest żeby mu pokazać czrno na białym i udowodnić że nie jestem tą głupią i naiwną żoną za którą mnie uważa. Z góry dziękuję ślicznie wszystkim którzy mnie nie oleją tak jak on i pomogą mi w jakiś sposób. Dzięki!
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam wystarczy zainstalować jakiś keylogger na PC i będziesz mieć dostęp do wszystkich kont na jakie się zaloguje. Pozdrawiam
 

monia77

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2012
Posty
5
Dziękuję bardzo! a możesz mi polecić jakiś program i podpowiedzieć gdzie go najlepiej ściągnąć? Zależy mi na tym aby był prosty w obsłudze i przesyłał info na maila. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
 

bezmiarw

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2012
Posty
2
nie ma programu , jeżeli znasz jego login to mozesz bardzo łatwo wejść na jego maila , jeżeli nawet kasuje historie nic mu to nie da , wszytko jest w na kompie + hasła :)
 

monia77

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2012
Posty
5
No właśnie chodzi o to że nie znam loginu, z hasłem myśle że poradziłabym sobie bez programu, myślę że ma pozakładane różne konta mailowe i pologował się na różnych portalach i chcę się dowiedzieć jakich??? A chodzi mi o program typu keylogger jak podpowiedział kolega poniżej i jeszcze pytanko, jak odzyskać tą historie? Pozdrawiam
 

Mika79

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2012
Posty
2
witam mi tez jest potrzebny program do złamania hasła na poczcie ,pytanie czy można je złamać z innego kompa?
 

Mika79

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2012
Posty
2
ja znam login więc błagam pomóżcie mi czas działa na moją niekorzyść na poczcie jest coś co należy do mnie muszę to odzyskać...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Widze ze marketing szeptany dotarł także na to forum :/
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
jak mogę złamać hasło do konta na wp.pl znając tylko login?
Widzę trochę zamieszanie w temacie, jeżeli chodzi o złapanie haseł i loginów do kont mailowych to:
-jeżeli mam dostęp do komputera, tak jak opisała to autorka tematu, to sprawa jest prosta, instalujemy program który zapisuje dane wprowadzone z klawiatury i mamy wszystkie dane
-jeżeli nie mamy dostępu do komputera sprawa jest dużo trudniejsza, bo trzeba jakoś dostarczyć ten program oraz umożliwić mu komunikację
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Nie mamy dostępu do komputera, ale załóżmy, że ktoś otworzy maila, którego ja wyślę.

To ze otworzy maila jeszcze nic nie da, musi otworzyc załącznik. z racji tego ze skrzynki mailowe skanuja kazdy zalacznik musisz zalatwic sobie crypter ktorym zmniejszysz wykrywalnosc swojego keyloggera, inaczej nie przejdzie :)

Pzdr
 
Do góry Bottom