Jak usunąć IE 6.0?

Hubson

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2003
Posty
27
Witam. Jak mozna usunac Internet Explorer 6.0?
Z DODAJ/USUN sie nie da... mozna tylko zaktualizowac
<

Po tym jak zainstalowalem IE 6.0 nie dziala mi Java, i nie moge wejsc na zaden chat ani nic innego.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Po prostu zainstaluj sobie Java Machine i jush, mozesh tesh po prostu zmienic przegladarke, np. na opere
smile.gif
 

Hubson

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2003
Posty
27
Zainstalowalem sobie Opoere ale dalej jest "Applet not found" i sie nie da otworzyc
<
<
<

A jak moge zainstalowac Jave Machine??
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
Nie mozna usunac IE z systemu bo jest jego integralna czescia.
Swego czasu nawet byl prowadzony proces sądowy przeciwko $M w tej sprawie.
 

Hubson

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2003
Posty
27
sc0rp10n nie chodzi mi tyle o usuniecie, co zainstalowanie starszej wersji... np 5.5
<

Niestety nie dziala. Sciagnalem Wirtualna Maszyne Javy i dalej jest failed. Moze cos w opcjach internetowych jest zle ustawione??
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Ehhh jaką znowu maszynę.... Musisz ściągnąć Java JRE (Java Runtime Environment). Przecież hard21 Ci konkretnego linka podał...
Wystarczy pobrać, zamknąć IE, zainstalować (kliknąć w exe ;P ), ewentualnie restart i po kłopocie... i przestań histeryzować z tym odinstalowywaniem z powodu javy ...
tu masz linka do polskiej strony w razie czego ;p
http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlef...=24&lid=357
(nawet pisze, że to do czatów na windowsa :wink: )
 

Hubson

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2003
Posty
27
Zainstalowalem W 2000... i nic
<

Juz nie wiem co to moze byc. A stalo mi sie tak, po tym jak podczas uruchamiania Windowsa wyskoczyly mi na calym ekranie "9" i nic sie nie dalo zrobic (tylko format)
 

Kuman

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2004
Posty
39
Boshe stary, czy ty masz w ogóle jakiegoś avira?
Skoro wyskakują ci jakieś 99999 to nie musi to być wina os'a.
Poza tym może nie potrafisz poprawnie zainstalować Windozy...
Niewiem skąd masz takie problemy ja miałem Win 2000 przez rok z zainstalowanym Firefoxem i jakoś mogłem wybrać inną domyślną przeglądarke...
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
To zainstaluj mozille.

A jak ci sie sypie ten pesudo-system opreacyjny to moze pora powiedziec panu Billowi pa pa i
zaczac uzywac barziej profesjonalnych narzedzi z nie bawic sie zabawka dla ulomnych.
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Originally posted by sc0rp10n
A jak ci sie sypie ten pesudo-system opreacyjny to moze pora powiedziec panu Billowi pa pa i
zaczac uzywac barziej profesjonalnych narzedzi z nie bawic sie zabawka dla ulomnych.
Nie przesadzaj Sc0rp10n. On nie potrafi javy zainstalować i się dziwi, że mu przeglądarki nie działają na czatach, a Ty mu radzisz system zmieniać
smile.gif
)
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
nie radze mu zmieniać OSa , skoro z wndą sobie nieradzi to z linem tym bardziej sobie nie poradzi 8) a co do przegladarek to polecam operke
P.S sc0rp10n zawsze wjedżdża na winde , normalka ;]
 

hard21

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
60
Originally posted by sc0rp10n
To zainstaluj mozille.

A jak ci sie sypie ten pesudo-system opreacyjny to moze pora powiedziec panu Billowi pa pa i
zaczac uzywac barziej profesjonalnych narzedzi z nie bawic sie zabawka dla ulomnych.
A tak po za tematem to nie wiesz moze czy jest na tym "profesionalnym narzedziu" cos co komunikuje sie ze skype'em z "zabawki dla ułownych?"
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Wiele jush było dyskuski na ten temat, który system jest lepszy. Wybierz ten który bardziej Ci odpowiada (i na obydwa jest Skype
<
)
>> http://www.skype.com/download/ <<
Po wejściu można zauważyć jest jest również wersja na MacOS i PocketPC
smile.gif

Pozdrawiam
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
Eter nom racja.

Jest jeden mały szkopuł. Nie mam windowsa w opcjach. Jasne ze sa lepsze systemy operacyjne
od linuksa, chodzby Solaris którym sie ostatnio interesuje czy BSD. Jedyna rzecz do jakiej moze sie przydac windows sa gry komputerowe wiec prosze sie nie dziwic ze traktuje windowsa jak zabawke dla luserów.

hard21: Jest wersja skype na linuksa.
 

sonne

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2004
Posty
67
Originally posted by sc0rp10n
Jedyna rzecz do jakiej moze sie przydac windows sa gry komputerowe wiec prosze sie nie dziwic ze traktuje windowsa jak zabawke dla luserów.
Mylisz się. Gry to sobie możesz odpalić na emulatorze i z tego co słyszę to chodzą, aczkolwiek głowy nie dam bo się w to nie bawię.
Windows jest przede wszystkim potrzebny do tworzenia wszelkiego rodzaju grafiki tak wektorowej i animowanej jak i rastrowej. Takich aplikacji jak Flash MX 2004 nie uruchomisz pod linuksem. Przynajmniej nie z pełnymi opcjami i z pełną obsługą języka ActionScript2. Podobnie nie masz też na lina takiego wybitnego kombajna do rastrówy jak Photoshop... Te progsy, które są dla Lina nadają się co najwyżej do zrobienia fajnej laurki dla mamusi...
Nie nazwałabym tego zabawą bo ludzie w ten sposób zarabiają na życie i tworzą fantastyczne rzeczy: wybitne grafiki, profesjonalne aplikacje m.in bazodanowe w połączeniu z XML czy SQL, przepiękne animacje itp. Zapewniam Cię, że ActionScript jako język programowania w niczym nie ustępuje innym językom i nie został stworzony tylko do tworzenia animacji - nic bardziej mylnego, no może w początkowej fazie rozwoju do tego służył. A trochę języków już poznałam ...
Zupełnia inna sprawa to cena tych aplikacji - Flash, Photoshop - jak na polskie warunki szokująca :? :-x . Ale windows sam w sobie też jest wybitnie komercyjny... Szkoda, że Adobe i Macromedia się dostodowują do Microsoftu, ale wiadomo o co chodzi... Te programy działają jeszcze na Mac-ach, ale tego to ja na oczy nie widziałam.
No i podstawowa sprawa to niekombatybilność większości dobrych kart graficznych z linuksem. Żadna ze stron nie przywiązuje do tego większej wagi. Ja mam wyraźnie gorszy obraz na linuksie i razi mnie to wybitnie (w ogóle wrażliwa jestem
<
). Te problemy z antyaliasingiem w linie to, jak można wszędzie przeczytać już standart i są dobijające (też mi znowuż nowa Mozilla "nie chodzi" ). Do tego jeszcze czytam na necie, że nowe jajo 2.6.9 jest całkowicie niekombatybilne z nowymi sterami nvidii - podobno nawet obrazu nie ma. Niby wyszły jakieś patche, ale już sobie wyobrażam jak to będzie wyglądać.
Tak, że po prostu uważam, że oba systemy są przydatne tylko trzeba wiedzieć, który do czego wykorzystać...

Ps: Nie jestem grafikiem
 
Do góry Bottom