Jak usunąć pytania na zapytaj.com.pl?

Status
Zamknięty.

mingerio1

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2012
Posty
2
Otóż mój brat (12lat) dodawał bardzo głupie pytania na stronę zapytaj.com.pl i teraz wszyscy moi koledzy śmieją się ze mnie że mam głupiego brata a więc chciałem usunąć te jego wszystkie pytania (jest ich bardzo dużo) pomyślałem że jak usunę konto to i pytania znikną lecz się pomyliłem usunąłem konto a pytania zostały, teraz mam pytanie jak mogę usunąć te pytania ? albo jak ktośsię zna to niech je usunie daje link do profilu: http://zapytaj.onet.pl/Profile/user_383448.html Jeśli ktoś możę albo umię to proszę o usunięcie z tego konta wszystkich pytań a jeśli nie to proszę mi podać jak to zrobić. Z góry dziękuje.
 

ProQix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
86
ta i szukałby dupy 13-16 lat bo "" sam mam 16
jak byś nie kasował konto to można było je skasować LOL ew admina/moderatora poprosić... ale wy nie myślicie...
 

mingerio1

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2012
Posty
2
mówił mi że robił sobie "żarty" ^^

nie znam żadnego admina/moderatora tej strony jak macie z kimś kontakt to podajcie np. nr gg
 

ProQix

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2008
Posty
86
ma 100% jest jakiś mail kontaktowy... lub pw (załóż nowe konto w razie potrzeby) raczej gg nie poda (ja bym nie podał) bo spam od takich dzieci jak ty i twój brat by miał... jak dla mnie to internet powinien być od 15 lat możliwości modyfikacji (pisanie postów, stron itp) poniżej tylko przeglądać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom