Jak uzyskać ip??

Alocha

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2007
Posty
5
Jest jakiś program do skanowania sieci od ip bo wyłałem kumplowi server trojana ale jest mi potrzebne ip a on nie che mi go dac :/ mam tylko to ip co na gg można zobaczyć
 

chudy1993

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
174
Spróbuj na GG, albo zrób stronke z kodem PHP, który zapisze IP do pliku tekstowego, na forum był już kod do tego.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
O rany pełno tego na tym forum. Szukajcie a znajdziecie jak to Jezus mawiał czy ktoś inny...
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Originally posted by Alocha
Jest jakiś program do skanowania sieci od ip bo wyłałem kumplowi server trojana ale jest mi potrzebne ip a on nie che mi go dac :/ mam tylko to ip co na gg można zobaczyć

Takich tematów jest pełno na forum weź no poszukaj troche już się nie chce pisać w kółko to samo.
 

matt5555

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
1
IP

No to...
Przyjdz do niego do Chaty i np.Jak jego stara go zawola to wejdz na:
www.whatmyip.com
www.whatsmyip.com
http://www.ip-adress.com/
albo 1 albo 2 bo nie pamietam które dziala
<

Potem se w chacie to skonfiguruj i mu tak jak mowilem wczesniaj zainstaluj
<

proste!(Tam wczesniej na tych stronach to ejsgo ip ci wyskoczy to se je zapisz)!
 

pyro11

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2006
Posty
52
Re: IP

Originally posted by matt5555
No to...
Przyjdz do niego do Chaty i np.Jak jego stara go zawola to wejdz na:
www.whatmyip.com
www.whatsmyip.com
http://www.ip-adress.com/
albo 1 albo 2 bo nie pamietam które dziala
<

Potem se w chacie to skonfiguruj i mu tak jak mowilem wczesniaj zainstaluj
<

proste!(Tam wczesniej na tych stronach to ejsgo ip ci wyskoczy to se je zapisz)!

W takich okazjach korzystam z www.ipchicken.com ale neiwazne, bo matt5555 twoj pomysl jest poprostu gupi ;]

potem jeszcze to ip se spisze wysle mailem, zajmie to 10 minut, do kolegi bedziesz wolal zaczekaj bo ci sie wlam,uje do kompa, nie przychodz, pewnie....

Ja proponuje wrzucic skrypt php odczytujacy i zachowujacy IP osob ktore odwiedzily strone na serwer a potem wystarczy wpisac nazwe strony, zajmuje to mnie niz 3 sekundy, wystarczy ze kolega sie poprostu odwroci ;]

[ Dodano: 01-04-2007, 19:21 ]
Originally posted by D0han+--><div class='quotetop'>CYTAT(D0han)</div>
<!--QuoteBegin-LiL BLaCK 96
jakby dał Ci to niezły kretyn z niego byłby :hahaha:
Ta? no to jestem kretynem:
83.23.190.43[/b]

poczki ja tez xd

83.24.60.111
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Re: IP

Originally posted by pyro11+--><div class='quotetop'>CYTAT(pyro11)</div>
<!--QuoteBegin-matt5555
No to...
Przyjdz do niego do Chaty i np.Jak jego stara go zawola to wejdz na:
www.whatmyip.com
www.whatsmyip.com
http://www.ip-adress.com/
albo 1 albo 2 bo nie pamietam które dziala
<

Potem se w chacie to skonfiguruj i mu tak jak mowilem wczesniaj zainstaluj
<

proste!(Tam wczesniej na tych stronach to ejsgo ip ci wyskoczy to se je zapisz)!

W takich okazjach korzystam z www.ipchicken.com ale neiwazne, bo matt5555 twoj pomysl jest poprostu gupi ;]

potem jeszcze to ip se spisze wysle mailem, zajmie to 10 minut, do kolegi bedziesz wolal zaczekaj bo ci sie wlam,uje do kompa, nie przychodz, pewnie....

Ja proponuje wrzucic skrypt php odczytujacy i zachowujacy IP osob ktore odwiedzily strone na serwer a potem wystarczy wpisac nazwe strony, zajmuje to mnie niz 3 sekundy, wystarczy ze kolega sie poprostu odwroci ;]

[ Dodano: 01-04-2007, 19:21 ]
Originally posted by D0han+--><div class='quotetop'>CYTAT(D0han)</div>
<!--QuoteBegin-LiL BLaCK 96
jakby dał Ci to niezły kretyn z niego byłby :hahaha:
Ta? no to jestem kretynem:
83.23.190.43[/b]

poczki ja tez xd

83.24.60.111[/b]

W cmd jest taka opcja jak się nie myle.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Większośc obecnie trojanów do administrowania nie przewidzianych do działania za natem (bez serwera pośredniczącego) ma opcje wysyłania na konto pocztowe lub inne informacji o zalogowaniu sie danego zainfekowanego komputera. Co to za trojana zastosowales, ze nie ma takiej opcji?
Czy komputer jest na publicznym numerze IP czy tez czasem nie jest w sieci lokalnej?
 

pyro11

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2006
Posty
52
Re: IP

Originally posted by Ramiro+--><div class='quotetop'>CYTAT(Ramiro)</div>
Originally posted by pyro11@
<!--QuoteBegin-matt5555

No to...
Przyjdz do niego do Chaty i np.Jak jego stara go zawola to wejdz na:
www.whatmyip.com
www.whatsmyip.com
http://www.ip-adress.com/
albo 1 albo 2 bo nie pamietam które dziala
<

Potem se w chacie to skonfiguruj i mu tak jak mowilem wczesniaj zainstaluj
<

proste!(Tam wczesniej na tych stronach to ejsgo ip ci wyskoczy to se je zapisz)!


W takich okazjach korzystam z www.ipchicken.com ale neiwazne, bo matt5555 twoj pomysl jest poprostu gupi ;]

potem jeszcze to ip se spisze wysle mailem, zajmie to 10 minut, do kolegi bedziesz wolal zaczekaj bo ci sie wlam,uje do kompa, nie przychodz, pewnie....

Ja proponuje wrzucic skrypt php odczytujacy i zachowujacy IP osob ktore odwiedzily strone na serwer a potem wystarczy wpisac nazwe strony, zajmuje to mnie niz 3 sekundy, wystarczy ze kolega sie poprostu odwroci ;]

[ Dodano: 01-04-2007, 19:21 ]
Originally posted by D0han+--><div class='quotetop'>CYTAT(D0han)</div>
<!--QuoteBegin-LiL BLaCK 96
jakby dał Ci to niezły kretyn z niego byłby :hahaha:
Ta? no to jestem kretynem:
83.23.190.43

poczki ja tez xd

83.24.60.111[/b]

W cmd jest taka opcja jak się nie myle.[/b]

jaka opcja... z tym skryptem php? nie nie ma (lol) ;/
 
A

Aixx

Gość
chwila chwila.. a te IP z gg jest zle? -.- jak jest za natem to i tak sie niepolaczysz

PS. 83.25.231.5 <- tez kretynem jestem?
smile.gif
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
Originally posted by Giexx
PS. 83.25.231.5 <- tez kretynem jestem?
ludzie, nie chodzi mi o to, że za pomocą tego IP można cokolwiek zrobić na kompie ofiary ale, że prosząc kogoś o IP z regóły nikt nie podaje bo się skapnie, że coś jest grane....
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by LiL BLaCK 96+--><div class='quotetop'>CYTAT(LiL BLaCK 96)</div>
<!--QuoteBegin-Giexx
PS. 83.25.231.5 <- tez kretynem jestem?
ludzie, nie chodzi mi o to, że za pomocą tego IP można cokolwiek zrobić na kompie ofiary ale, że prosząc kogoś o IP z regóły nikt nie podaje bo się skapnie, że coś jest grane....[/b]
to prosisz go o wejście na swoje forum (nawet na www.fora.pl) i on ip zostawi ci :]
SOCJALTECHNIKA! xD
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
LOL te strony pokazuja Zewnetrzne IP, a jesli on ma wlana to ma wewnetrzne i przez zewnetrzne sie nie polaczysz. Jak chcesz uzyskac to ip to wez idz do niego do chaty wez odpal u niego polaczenia sieciowe i tam bedzie xD

[ Dodano: 03-04-2007, 17:03 ]
a za ta fora to musisz mu dac adres twojego forum ktore zalozyles na fora.pl a potem wchodzisz w administracje forum i tam jest kto przebywa na forum akutalnie ale to raczej nic nie da bo pokazuje jego zewnetrzne ip :]
 
A

Aixx

Gość
Mateheucostam ojaa :| ale mam ochote cie zbluzgac...

co, on ma isc do chaty po jego wewnetrzne IP? -.-

zrozum czlowkeku.. jest sobie router, pod router podlaczony net, IP routera zalozmy: 83.18.18.12 i router kazdemu komputerowi rozdaje IP wewnetrzne, np. dla jego kompa: 192.168.1.2

majac wewnetrzne IP: 192.168.1.2 co mozesz zrobic? -.- wysylajac np. trojanem komende do polaczenia, wysylasz ja do routera, a router nie wie co z tym zrobic.. wiec to olewa, a nie mozesz wyslac komendy pod 192.168.1.2 bo takich IP jest w #@^%

PS. IP-Catcher
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
heh wewnetrzne w wlanie jest przewaznie 10.10.***.*** lub 10.0.***.***

[ Dodano: 05-04-2007, 10:06 ]
I dodam ze jesli jest w wlanie to jest tylko jedno ip 10.10.3.55 np a nie kilka takze myslisz sie ale nie wiem dokladnie czy ma neostrade czy co:D
 
Do góry Bottom