Jak włamać się komuś na Pokemononline.pl

Dawid4045

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2013
Posty
4
Gram w tą grę i miałem kilka dobrych stworków. Ale po pewnym czasie weszłem i nie mam rzeczy które kosztowały mnie około 50zł. Ja wiem kto to zrobił ale admin nic z tym nie robi. Więc chce się sam z tym rozprawić. Chodzi o to żeby złamać hasło tej osoby dokładniej "Smiechuu". Proszę o szczegółowe instrukcje bo jestem w tym zielony.
 
Dołączył
Lipiec 12, 2013
Posty
9
Witaj, dlatego że "kolega" ukradł Ci stworki chcesz także jemu sie wlamać na konto?
Nie wiem ile ty masz lat grając w takie gry, ale lepiej sie nie włamuj, daj sobie spokój i...
...następne 50 zł daj Głodującym dzieciakom w Afryce. ;D
 

Dawid4045

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2013
Posty
4
Re. Jak włamać się komuś na Pokemononline.pl

Witaj, dlatego że "kolega" ukradł Ci stworki chcesz także jemu sie wlamać na konto?
Nie wiem ile ty masz lat grając w takie gry, ale lepiej sie nie włamuj, daj sobie spokój i...
...następne 50 zł daj Głodującym dzieciakom w Afryce. ;D

Tak chce je odzyskać a te rzeczy wygrałem z różnorakich eventów na całą grę wydałem może 4 zł jak nie mniej.
 

crazyferajna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2010
Posty
144
jak wydałeś może 4 zł jak nie mniej to w czym problem... chyba, że to dla ciebie majątek
 

Dawid4045

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2013
Posty
4
Re.. Jak włamać się komuś na Pokemononline.pl

jak wydałeś może 4 zł jak nie mniej to w czym problem... chyba, że to dla ciebie majątek

Może nie majątek ale chodzi mi o sam fakt i czas jaki w to Włożyłem. I nie piszczie jakichś postów To po co w to grałeś. Jak chcecie pomóc to pomóżcie a jak nie to nie!
 

msvcrt

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2011
Posty
71
podeślij mu keyloggera albo trojana i przechwyć hasło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom