Jak wejść komuś na maila - tutorial

Leopard

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2009
Posty
2
UWAGA!
Autor tego tematu to kretyn... tfu, oszust xD z resztą, co wam mówić, sami się domyślicie jak przeczytacie jego żałosny tekst xD - Mag


Autor posta nie odpowiada za szkody wynikłe z użytkowania treści przez niego zamieszczonych

Witam!

Chciałbym pokazać co niektórym, w jak łatwy sposób można uzyskać hasło do skrzynki pocztowej obcej osoby. Jeśli zakładamy gdzieś skrzynkę
pocztową to zawsze istnieje e-mail np. [email protected] - jest to tzw. automat, który wysyła codziennie do nas niepotrzebne reklamy. Jest tez mail [email protected]? (pass recover, z ang. przypominacz hasła) - zależny to już od serwisu, jednak nie każdy posiada takiego maila.
Pokażę teraz, jak łatwo można uzyskać hasło do danego maila, wysyłając poniższą wiadomość.

**********KROK PIERWSZY***********



W miejsce adresata wpisujesz adres bota:

[email protected]

Na razie udało mi się dowiedzieć, że z takich botów korzystają wp portale co do innych nie wiem. Nie ma na razie czasu sprawdzać bo to trochę skomplikowane i trzeba poświęcić na to trochę czasu. Może w przyszłości nad tym popracuję.


**********KROK DRUGI***********

W miejsce Temat (skopiuj to poniżej):

Kod:

GOTO_PassRecovery_mail_recall:000K-aa3-d04M



**********KROK TRZECI***********

W wiadomości wpisz dokładnie tak jak poniżej (począwszy od pierwszej linijki)

Kod:
Rec_To-USR_RCVR: (adres osoby od której chcemy zdobyć hasło)/use_redir_gerza
0
0
REDIRECT_TO (tu podaj swój adres e-mailowy, abyś mógł później otrzymać hasło)/user_init : (tu wpisz swoje hasło z e-maila)


Ważne żeby nie było wolnej linijki przed tekstem który wpiszesz ponieważ wtedy bot zignoruje twoją wiadomość i nie odzyskasz odpowiedzi.

********************************************************* **************************


Pamiętaj żeby skasować nawiasy tam gdzie wpisujesz adresy e-mailowe i hasło!!!

Po jakimś czasie
powinieneś otrzymać odpowiedź i w linii 14. będzie podane hasło:

Kod:

000+rebrakePROMPT_s01://(hasło)



Gotowe. W jaki sposób się bronic przed tym? Najlepiej wymyślić hasło składające się z z znaków typu "&*^%"
wtedy powinien w odpowiedzi wysłać zakodowane hasło.

Nie ważne jest z jakiego konta wyślesz e-mail czy to będzie wp , onet, interia czy też inne. Liczy się treść wiadomości.
Autor posta nie odpowiada za szkody wynikłe z użytkowania treści przez niego zamieszczonych
 

prolamer

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2009
Posty
17
Śmieszne, Mi nie działa
<
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
<div class='quotetop'>CYTAT(Leopard @ 25.05.2009, 8:40) <{POST_SNAPBACK}></div>
Najlepiej wymyślić hasło składające się z z znaków typu "&*^%"
wtedy powinien w odpowiedzi wysłać zakodowane hasło.[/b]
Czyli rozumiem ze jak nie bede miec takiego hasła to automat nie zaszyfruje tak?? <lol2> smieszne
<
<
<
<
<
<
<
<
<
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
LOL! XDD
Do ścierwolisty! Leopard, do Twojego dostawcy sieci zostanie wysłana stosowna informacja. Wnet do Twoich drzwi zapuka policyja. Im się tłumacz.
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
Szczerze, to mi się wydaje, że on założył maila bot_recovery_request ... resztę zmyślił ...
A z tym
REDIRECT_TO (tu podaj swój adres e-mailowy, abyś mógł później otrzymać hasło)/user_init : (tu wpisz swoje hasło z e-maila)[/b]
to mu chodziło chyba o to, żeby przysłać swój adres mailowy i swoje hasło - czyli on by ukradł nasze konto, a nie my czyjeś
<
I w dodatku 1 post...

//Edit = @Magnefikko - chciałem, tak wiesz, dramatycznie / poważnie zacząć
smile.gif


I BTW on częściowo odpowiedział na Twoje pytanie - ;p
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Szczerze, to mi się wydaje, że on założył maila bot_recovery_request ...[/b]
No co Ty nie powiesz? xD
Na razie go nie banuję, niech błaga o litość i patrzy jak się z niego śmiejemy xD
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
<div class='quotetop'>CYTAT(Magnefikko @ 25.05.2009, 14:25) <{POST_SNAPBACK}></div>
Na razie go nie banuję, niech błaga o litość i patrzy jak się z niego śmiejemy xD[/b]
nie no przecierz ja się z niego nie smieje
<
chłopak się napracował, chciał przecierz pokazać w jaki sposob włamać sie komuś na maila
<
<
, pomyslcie
<
dla lamerow to jetst jakis sposob
<
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Ja mam lepszy sposób na strony banków. Słuchajcie uważnie...


===Krok 1===

Wchodzimy na swoją pocztę, klikamy napisz nową...

===Krok 2===

Wpisujemy mój adres e-mail.

===Krok 3===

W treści wiadomości wpisujemy to:

Kod:
$send_kasa_1000_milionófff=(tu wpisz numer konta)
$login=(wpisz swój login do banku)
$www=(wpisz adres do panelu logowania)
$pass=(Twoje hasło do banku)

===Krok 4===

Skanujemy listę haseł jednorazowych i dajemy w załącznik.

===Krok 5===

Wysyłamy i czekamy.

*************************************************

Powyższy sposób jest 100% skuteczny: środki na Twoim koncie się co najmniej podwoją!

P.S. - Dacie to do tutków?
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Ostatnio z przykrością zauważam, że coraz więcej osób które łapią się za coś do czego nawet podstaw nie mają i się jeszcze obrażają jak im nie wyślesz linka do filmu na Youtube z helpem.
Ale to co przedstawia ten post to już po prostu żenada...tylko po co komuś te kilka kont e-mail które tak "shaksiorzy", żeby spam czytać?
 

solmyrair

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2009
Posty
1
Witam, jestem tutaj nowy. Właściwie nie orientuję się za bardzo w temacie, aczkolwiek pragnę go zgłębić. Cieszę się, że wreszcie trafiłem na..kulturalne forum informatyczne, o podtekście hakerstwa.
Co do tego tematu wyżej:

http://www.podziemneforumhakerow.fora.pl/i...maila,1888.html

Jak widać człowieczek działa na kilku forach. Jest dużo zdesperowanych dzieciaczków chcących się włamać na przeróżne gry przeglądarkowe, a co za tym idzie muszą złamać hasło do maila. Niektórzy to wykorzystują - na tamtym forum sa przykłady.
Tak więc biorę się za dalszą lekturę forum:)

Pozdrawiam serdecznie,
solmyrair.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no nie moga podziemne formu hakerow a takie lamy tam siedzą i sie nabierają <zalamka>

@solmyrair Witaj na forum
<
 

Leopard

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2009
Posty
2
A moze lepiej potraktować to jako przestrogę przed newbie hakerami !!!! Nikt z tego powodu nie ucierpiał i nie ucierpi, bo zdobywanie haseł kogoś poczty jest śmieszne i niedorzeczne. Każdy kto chce być hakerem zamiast szukać gotowych sztuczek lepiej niech poczyta o linuxie, c++, sql. Oraz najlepiej książkę DAVID MITNICKA "Sztuka podstępu" o socjotechnice. On się nie włamywał, ludzie sami podawali mu hasła.
 
Do góry Bottom