Jak wlamac sie na kompa z jednej sieci lan

F

frankii91

Gość
Jak juz piszesz takie pytanko to mglbys podac wiecej informacji.
 
B

b4d4ss

Gość
czytaj, czytaj ucz sie ..
uwierz mi nikt ci nie powie ..
nie dostaniesz takiej rady : zrob to, i to , i to ..

stary dojdz sam do tego i miej satysfekszyn ...
 
C

child

Gość
Od małego do wszystkiego sam.
Sam naucz sie wlaczac komputer;-). - III kl. sp.
San naucz sie instalowac gry. - III kl. sp.
Sam naucz sie obslugiwac Worda. - III kl. sp.
Sam naucz sie formatowac twardy dysk. - IV kl. sp.
Sam napisz pierwszego wirusa w *.bat. - V kl. sp.
Sam naucz sie Pascala. - VI kl. sp.
Sam naucz sie Delphi. - I kl. pg.
gdyby ktos mnie uczyl to "Sam naucz sie Delphi" byloby juz w IV moze V kl. sp.
Dlaczego do wszystkiego trzeba dochodzic samemu?
 
B

b4d4ss

Gość
bo ktos kto zdobywal wiedze samemu, uczyl sie wydal szmal na ksiazki potem siedzial glowkowal i spedzal godziny nie przekaze ci wiedzy tak na skinienie palcem za zwykle haselko .. daj mi, albo potrzebuje...
 
C

child

Gość
a nie lepiej...?

A nie czy nie byloby z korzyscia dla wszystkich gdybysmy na forum sie dzielili tym czego inni nie wiedza. Kazdy mialby wieksza wiedze i wszyscy blibysmy szczesliwi. Czy kasa musi rzadzic wszystkimi dziedzinami nauki? nawet tym...
 
B

b4d4ss

Gość
a czy nie lepiej ...

... probowac, popelniac bledy, kombinowac, i wreszcie cos tam zrobic, nawet taka mala rzecz ... i pomyslec udalo sie, miec ta zajebista satysfakcje ze sam zrobiles, doszedles do czegos, a nie ktos zrobil to za ciebie ...
czy poprowadzil cie za raczke.

powiem ci ze ja wole do wszystkiego dochodzic sam chocbym mial sie meczyc ale jak osiagne co chcialem wiem ze zrobilem to dzieki sobie a nie dzieki komus...
 
C

child

Gość
Szkola? a po co...?

Jak wiadomo czlowiek nie jest istota ktora zyje wiecznie. Tak wiec zastanow sie, masz 7 lat idziesz do szkoly uczysz sie czytac. A czy nie mialbys wiekszej satysfakcji gdybys sam sie nauczyl czytac? Jak nie trudno sie domyslec gram w szachy, tu sie nie da dojsc do wszystkiego dojsc samemu. A co nawet wiecej mowiac tu sie nie da samemu dojsc do niczego. Nigdy nie bedziesz dobrze gral jezeli nie nauczy cie ktos debiutow gry srodkowej i koncowki. Dostajac zadanie z trygonometrii (zakladajac ze nie wiesz jak wyglada trojkat :)czy dojdziesz sam do tego co to jest sinus? Nie sadze... Ja doszlem do tego bo czytalem ksiazki siostry. Wierz mi jakbys chcial do wszystkiego sam w zyciu dochodzic to nie dojdziesz do niczego.
 
Do góry Bottom