Jak wyłączyć komunikat o nielegalnej wersji Windowsa.

Factor

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
1
Witam wszystkich.

Mam problem. Mam nie legalnego(nikt mi osoby nie znajdzie, która choćby 1 plik miała legalny) windowsa.
Do dziś wszystko było ok. Ale pewien człowiek doradził mi by włączyć aktualizacje automatyczne, lecz gdy właczyłem i zainstalowałem pokazał się piekielny komunikat o nie legalnosci windowsa. Nie, żeby mi to strasznie przeszkadzało
ale przestraszyłem się..tak przestraszłem sie. Co mam robić ? Jak to wyłączyć ? Czy wysłało raport? A może coś innego ?
Wiem, że post zostanie usuniety i zostane zbanowany ale jestem zdesperowany.
Prosze o pomoc. Z góry DZIĘKUJE.
 

jacko394

Użytkownik
Dołączył
Październik 21, 2006
Posty
29
teżcoś takiego miałem że zainstalowałem jakesaktualizacjei I ciagle mnie męczyli żebym zakupił orgainał bo stałem sie ofiarą nie legalnego oprogramowania :hahaha:
przy każdym właczeniu wyskakiwało mi że wiecie... ale weszłem na strone ich i zmienilem rodzaj inforamowania i było tam takie cos że sie przyznaje do fałszywego oprogramowania i że nie chce liczyc na pomoc od Microsoftu i że nie chce ich aktualizacji :hahaha: :pPP I dali mi spokój :jupi:
 

redi93

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2006
Posty
3
a kto wie jak to usunąć a nie zlikwidwac dymek bo w dalszym ciągu nie moge pobierac aktualizacji ani programów firmy microsoft
 

lukaszjanda

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2006
Posty
2
właśnie!!! Tez mnie to wkurza! Próbowalem szukać pliki w katalogu windows, ale nie było, nawet tak zrobili, zeby sie nie dalo usunąć ;/
 

Robinson

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2006
Posty
5
Metoda na tę poprawkę jest taka
1. Ustawiamy aktualizacje windy na powiadamianie
2. wchodzimy do windowssystem32
3. odszukujemy tam dwa pliki wgalogon.dll i wgatray.exe
4. zmieniamy ich nazwy (albo lepiej rozszerzenia)
5. restartujemy kompa
6. jak pojawi się komunikat o nowych aktualizacjach to wybieramy instalację zawansowaną i odhaczamy poprawkę o oryginalności systemu, potem zaznaczamy żeby system nie przypominał nam o tej poprawce i mamy to z głowy

wcześniejszą wersję tej poprawki wystarczy odinstalowac korzystając z dodaj/usuń programy
 
Do góry Bottom