Jak wykonac atak DDoS? (POMOCY)

Status
Zamknięty.

nighthunter95

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2010
Posty
28
Witam,
zastanawiałem sie jak zaczac ten temat. No a wiec powiem ze jestem nie zbyt doswiadczony ogolnie w dziedzinie "hackingu". Chcialbym zeby ktos mi pomogl co do wykonania ataku DDoS. Duzo o tym czytalem na roznych forach, ale informacje ktore tam byly, zostaly tak napisane ze ich po prostu nie rozumialem. Zwyczajnie nie znam wielu wyrazen i hasel ktore sa rzucane podczas rozmowy na temat informatyki. To dlatego ze chodze do 2 gimnazjum i na informatyce robimy co najwyzej smieszne prezentacje multimedialne. Nie mam po prostu jak sie tego nauczyc. Oczywiscie mozna powiedziec ze mam przeciez internet do nauki, ale nie mam pojecia od czego mialbym zaczac. No, ale nie wazne. Przejdzmy do tematu.

Wiem na ten temat tyle ze trzeba miec server, ktorego rozsyla sie ludziom tworzac w ten sposob botnet. Nastepnie rozkazuje sie komputerom zombie w jednym momecie pingowac dany server po czym ten po prostu nie ogarnia i najczesciej pada. Slyszalem ze botnetem steruje sie za pomocą strony internetowej.

A wiec chcial bym sie od was dowiedziec, jak moge wykonac atak DDoS, co musze posiadac, skad to zdobyc i jak wykorzystac.
Prosze powiedzcie mi co gdzie i jak.

Jesli napisalem w tym poscie cos co jest nie zgodne z prawdą to mnie poprawcie.
 
Ostatnia edycja:

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Musisz mieć przede wszystkim http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS , chociaż już trochę wiesz...

Oczywiscie mozna powiedziec ze mam przeciez internet do nauki, ale nie mam pojecia od czego mialbym zaczac.
http://hms.ovh.org/hax/index.php?dir=faq-i
Slyszalem ze botnetem steruje sie za pomocą strony internetowej.
Nie tylko. Zależy jak twórca owego oprogramowania ów program zrobił. "Sterowanie" odbywa się także przez (najczęściej? ;) ) IRCa. Masz wiele protokołów do wyboru.
A wiec chcial bym sie od was dowiedziec, jak moge wykonac atak DDoS, co musze posiadac, skad to zdobyc i jak wykorzystac.
No, ale na to sam sobie odpowiedziałeś. Trzeba mieć oprogramowanie, wysłać po ludziach, wydać komendę i wio.
 

nighthunter95

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2010
Posty
28
No, ale na to sam sobie odpowiedziałeś. Trzeba mieć oprogramowanie, wysłać po ludziach, wydać komendę i wio.

No tak trzeba je miec, tylko pytanie skad je zdobyc? Jest jeszcze mozliwosc stworzenia oprogramowania, ale nie mam takich umiejetnosci zeby to zrobic. W tym jest problem. A co do linku to dzieki, poczytam sobie.
 
Ostatnia edycja:

linc0ln.dll

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2010
Posty
45
No tak trzeba je miec, tylko pytanie skad je zdobyc? Jest jeszcze mozliwosc stworzenia oprogramowania, ale nie mam takich umiejetnosci zeby to zrobic. W tym jest problem. A co do linku to dzieki, poczytam sobie.
Napisz, te oprogramowanie ;p
Temat już był poruszany... Poszukaj...
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Jest jeszcze mozliwosc stworzenia oprogramowania, ale nie mam takich umiejetnosci zeby to zrobic. W tym jest problem.
Na tym forum masz piękny dział zlecenia, kilku programistów na pewno napisze Ci świetnego robala, jak nie chcesz się w to sam bawić. Potem robal taki rozprzestrzenia się najczęściej sam ];>
 

nighthunter95

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2010
Posty
28
Okej. ^^ Dzieki, że mi pomagacie. Dzieki wam można sie dużo nauczyć! :) Fajnie, że istnieje takie forum.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom