Jak wysłać wiadomość na inny komputer!!

gander

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2003
Posty
6
Witam !!
Mam pytanie jak wysłać wiadomość na inny komputer , tak aby ta osoba czytająca wiadomość nie wiedziała od kogo ona pochodzi !!
Próbowałem przez "net send" ale tam jest napisan z któreko komputera pochodzi ta wiadomość ... Jeżeli ktoś wie jak to zrobić lub jakego programu użyć to prosze o pomoć!!

dzięki i pozdrawiam
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Nie bedzie to moze odkrywcze ale nic innego chyba nie zostaje =]
A wiec proponuje jakiegos trojanika =] Mozna przeciez napisac trojana ktory bedzie mial tylko i wylacznie wysylanie wiadomosci =] A i server bedzie wtedy miniaturowy
<
Tylko ze jezeli sobie przeskanuje porty to wykaze jej polaczenie z danym ip, no chyba ze proxy uzyjesz =]
 

aclen

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2003
Posty
168
hm.. sory (za wczesniej post ale slepy jestem
<
) zawsze mozesz zalozyc jakiegos felernego mail i stamtad wyslac meila
smile.gif
tzn wiadomosc
smile.gif



Pozdrawiam 8)
 

Zeddicus

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2002
Posty
87
jesli chcesz wyslac anonimowego maila to sciagaj jakis program do anonimowej poczty i wysylaj np. przez smtp.o2.pl (jest open relay)
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
A wiec:
Trojan
Program typu message
"pomoc" w XP
telnet (niekiedy jest OPEN)
Mail ;]
GG ICQ TLEN WP KONTAKT ONET cos tam.....
Plik autorun.ini na CD =]
hmmm...
Jakis exploit na IE

wiecej nie znam chodz szczerze (z/rz)aluje =]
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
Czy tutaj nikt nie czyta dokladnie tego co jest napisane czy jak? Napisales ze uzyles polecenia net send ale tam jest napisane z jakiego kompa przyszla wiadomosc Pisal juz ktos o tym Jak masz xp'eka to wejdz sobie w system i nazwakomputera Zmien swoja nazwe na np xXx i wysylaj wiadomosci do bolu a u odbiorcy wyswietli sie okienko wiadomosc od xXx i Twoj text :)
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
HEHEh ale jak bedzie mial kolo nazwe xXx to tez bedzie mial IP
<
.
Ja proponuje zkorzystac z czyjegos telnetu i z obcego kompa wyslac wiadomosc, wtedy pokaze sie hosta obca a co najwazniejsze IP nie bedzie nalezalo do ciebie. Pozostaje tylko znalesc kompa ktory ma telnet OPEN(jak to napisal Spy), powodzenia w szukaniu.

Jeszcze jest jedna mozliwosc ale nie wiem czy to jest mozliwe bo nie sprawdzalem:
Ja mam IP przydzielane automatycznie do karty poprzez adres MAC'owy karty (chyba dobrze to napisalem, co?), ale jak nie masz przydzielanego adresu automatycznie to wystarczy wpisac w swoich ustawieniach obce IP (oczywiscie osoby ktora aktualnie ma wylonczonego kompa) i wysylac wiadomosci. Powinny dochodzic z hostem z pod tego IP.
Ale tak jak pisalem wczesniej, moge sie mylic.
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
No tak rywin racja zapomnialem o ip ale jak koles nie zna jego ip to nazwa wystarczy ale oczywiscie masz racje za nazwa kompa wyswietli sie ip moj blad ale coz mylic sie jest rzecza ludzka ;-)
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hmm a ja kaboom 3.0
<
i tak nie wysylam ale ten jest spoko
<
hehe


tylko czy ty czasem tematow nie pomyliles ?? hehe
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Kurcze musze sobie poprobowac, wlanie czytam o tym DHCP, az wstyd ze czlowiek tak malo wie na ten temat. SZKOD[nick],ale w takim wypadku ja musze przejsc na reczne konfigurowanie kompa chyba, no nie? Bo musze wpisac te obce IP. Mam racje czy sie myle? Wszystko wpisze tak samo, tylko IP obce. A powiec mi co w takim raziem z tym adresem MAC'owym?
pozdrawiam
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
musisz sobie ustawic jakies ip (najlepiej podobne do oryginalnego) i maske taka jaka miales zeby siec dzialala jesli masz maske 255.255.255.0 to w ip zrob tak PPP.PPP.PPP.XXX gdzie PPP oznacza poprzednie liczby a xxx dowolne od 1 do 254
255.255.0.0 to ip PPP.PPP.XXX.XXX
255.0.0.0 PPP.XXX.XXX.XXX
ale i tak przypuszczam ze masz ta pierwsza

a co do MAC'u to co ja mam napisac? no np ze ten adres jest potrzebny wlasnie w dhcp. jest sprawdzany MAC i przyznawany odpowiedni ip
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Czyli jak powpisuje recznie to i tak nic nie da bo zostanie sprawdzony adres MAC'owy. Myle sie czy nie?
Maske mam 255.255.248.0
Bramka 192.168.0.100
IP 192.168.x.x
Adres fizyczny 00-E0-7D-C8-63-E0-----> Wyjasnij mi co to jest ten adres fizyczny
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
no troche glupia maska 255.255.248.0 wydaje mi sie ze adres nie jest 192.168.x.x tylko powinien byc 192.168."248<x".x no ale widzialem juz ze ta regula sie nie sprawdza
adres fizyczny to jest wlasnie adres MAC ktory tak meczysz ;d
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
OK dzieki za odp. A IP mam 192.168.5.211, to moje wewnetrzne IP i napewno mam takie.
Co z tym adresem MAC'owym da sie go jakos zminic?
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
to moze macie mniejsze od 248 :D a o adresie macowym bylo na forum i myslalem ze nie da sie zmienic ale podobno da sie tylko nie wiem czy pod winda
 
Do góry Bottom