jak wysylac anonimowe maile wraz z zalacznikiem ???

K

karol84

Gość
JAK WYSYLAC ANONIMOWE MAILE WRAZ Z ZALACZNIKIEM ???

Witam! Kto wie jak wyslac komus anonimowego maila ale wraz z zalacznikiem???chce podeslac zbindowany plik ale zeby nie bylo wiadomo od kogo to...
Pozdrawiam!!!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Witam! Kto wie jak wyslac komus anonimowego maila ale wraz z zalacznikiem???chce podeslac zbindowany plik ale zeby nie bylo wiadomo do kogo to...
Pozdrawiam!!![/b]

nie jestem pewien, ale mozliwe, ze haktek pozwala na wysylanie anonimowych maili z zalacznikiem; albo sobie zaloz nowe konto e-mail na jakiejs stronie


P.S. chyba raczej od kogo a nie dla kogo
 

Brayan

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2002
Posty
22
"Lisonosz" tez wysyala anonimowe maile z zalacznikiem
<
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Hacktek wysyla mail z zaloncznikiem..
Ale nie mozesz wybrac z jakim ma to byc plikiem =P
Tylko ustawiasz ile ma ten zaloncznik zajmowac =]
 

przykrosoft

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 25, 2002
Posty
5
ja na miejscu potencjalnej ofiary maili od nie wiadomokogo bym nie otwieral.
jaki wiec sens slania maial a z bindem od "nikogo" ?
zeby efekt byl murowany to mail musi byc od osoby dobrze ofierze znanej
wystarczy edytujac takiego maila w polu "od" podac kogos kogo ofiara zna i darzy zaufaniem

ale to jest k... elementarz !
komu ja to tlumacze ?
kto tu pisze posty na tym forum?
jaka tu jest srednia wieku ???
gimnazjum ???
szkolka niedzielna dla poczatkujacych
pseudo-hackerkow ??
 
K

karol84

Gość
No wybacz panie przykrosoft ze urazilem cie moim pytaniem...nie kazdy jest tak "dobry" jak TY !!! Chyba po to jest forum zeby sie na nim pytac,no nie???
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Jezu!! przykrosoft pomysl troche!!!!

Anonimowy mail to TYLKO przenosnia!!! qrde...
Majac taki program mozesz PODSZYC sie pod dowolna osobe!!!
Pod matke ofiary jej wujka, wnuczka, przyjaciela KOGO KOLWIEK!!

nawtet nie musisz miec programu wystarczy ze wejdziesz na np: SMTP.wp.pl przez telnet i tam komendami wyslesz mail!!! od kogo chcesz od admina, marka, darka, tylko nie da sie podczepic pliku =P
 
R

RoC

Gość
fakt..

... no chyba ze bedziesz wysylac maile jakims kaboomem i wpiszesz sie "Pan Anonim" a w tresci maila napiszesz "otworz zalacznik bo tam nie ma wirusa"
<
:p

przykrosofcie... ameryki nie odkryles.

RoC
 

przykrosoft

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 25, 2002
Posty
5
oki panowie, racja
niedfosyc ze niedoczytalem
to jeszcze mialem kiepski ranek i mnie ponioslo
sorka

a apropos telnetu na p. 25 - fucktycznie tu jest bol
ale jest prosta sprawa - kto ma choc minimum kumacji z delphi to juz w wersji 4.0 jest komponent w grupie Internet o nazwie TSMTP i tam wszystko jest, lacznie z zalacznikami wiec wysylanie maila z takowymi to tylko pol godziny pisania softu :)

mam, napisalem, dziala
od kogokolwiek do kogokolwiek i z czymkolwiek na jakikolwiek temat. trzeba miec tylko jakis SMTP server ktory pozwala na relaying i wsio :)
 

Bill

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2004
Posty
13
Witam, to moze rozwine troche temat. Jak wyslac maila tak, zeby sie pod kogos podszyc, ale zeby podmienic tez numer IP wysylajacego. Bo jak ktos sie choc troche zna to sprawdzi IP w naglowku i zabawa skonczona.
<


Jezeli chodzi o zalaczniki w postaci plikow, to w VC++ pod Winde jest MAPI do wysylania maili. Zaznaczam, ze tego jeszce nie uzywalem, ale o tym wiem, wic mozna sobie w MSDNie sprawdzic.

Mozna tez bezposrednio dolaczyc jako typ MIME, w kodowaniu Base64, przeciez maile to tylko tekst, odpowiednio interpretowany przez klienta pocztowego.
 

Maniak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2004
Posty
12
Re:

a ja mam pytanie jakimi komendami wysłać maila z telnetu bo połaczylem sie na porcie 25 z smtp.wp.pl i co dalej?
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
Originally posted by M@R(1N$
Kod:
helo
mail from:user@host
rcpt to:user@host
data
ble...ble...ble...
.
quit
[code][/b][/quote]

Sorki bejbe, ale to już dawno nieaktualne, tak samo jak na onecie [img]http://www.haker.com.pl/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif[/img] Od dłuższego czasu wymagają oni czegoś takiego jak autoryzacja użytkownika (brzydka sprawa)
Opisane to jest w RFC 2554 (chyba... nie pamiętam dobrze)
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
Buachacha.......lol
No i co z tego...!?!?!
Jest pełno serverów nie wymagających autoryzacji.
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
To co, że wpiszesz w fakemailu [email protected]? W przypadku korzystania z WP i ONET to Ci i tak nic nie da, bo dodatkowo będzie Ci potrzebne jego hasło na maila. Tak więc z podszywania się nic nie będzie... no chyba, że sam założysz jakieś konto na wp i z niego będziesz korzystał. O TO mi chodziło
smile.gif
O konkretny przypadek na wp i onet... a jak masz dostęp do serwerów z włączonym relayingiem no to jasne... formułka, którą napisałeś wystarczy w zupełności.
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Originally posted by M@R(1N$
A co to do cholery za różnica...!?!?!?!
Przcież i tak se wpisze w fake mailu [email protected]....
Netkoji nie myl ludzi...:/

A próbowałeś kiedyś z serwera smtp nie wymagającego autoryzacji wysłać maila jako nadawca z zupełnie innego serwera (np. z ebox.pl który nie wymaga autoryzacji jako [email protected])?? NIE DA SIĘ i chyba oczywiste dlaczego, musisz podać np. [email protected]
 

NETKOJI

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 31, 2004
Posty
113
Originally posted by Barca
A próbowałeś kiedyś z serwera smtp nie wymagającego autoryzacji wysłać maila jako nadawca z zupełnie innego serwera (np. z ebox.pl który nie wymaga autoryzacji jako [email protected])?? NIE DA SIĘ i chyba oczywiste dlaczego, musisz podać np. [email protected]

Jasne, ale spór dotyczył możliwości wysyłania fake-maili (nawet od użytkowników na tym samym serwerze) z usługi SMPT wymagającej właśnie autoryzacji (tak jak to jest na WP i ONET). Bez znajomości usera i hasła "spoofowanego" adresu eMail nie jest to po prostu możliwe...
 
Do góry Bottom