jak z emulowac ip na dc++

[Szef]Archaniol

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2006
Posty
3
na dc++ niewiem jak emulowac ip i jakim programem moge za floodowac czyjes gg?
moja mloda ciagle ktos atakuje z gg niewiem jak dobrac sie do tej osoby ip przez nr gg to bynajmniej bym tej osobie zafloodowal gg tak by sie odechcialo nachodzenia mojej mlodej
i chcialbym sie uczyc jezyka c++ prosze o kazda pomoc dostepny na 1921576
thx z gory za kazda jedna pomoc:)
aha czy ktos ma dobrze skombilowanego dcdm?
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Jak chcesz się uczyć C++ to szukaj FAQ i innych pomocy w www.google.pl jeśli chcesz konfigurację programu opis także napewno znajdziesz na google.pl ja na twoim miejscu jak chciałbym shackować czyjes GG użyłbym programu GHostFTP wyciagnąłbym se archiwum i config.dat i wiedziałbym wszystko o gościu. A jeśli nie chcesz przez FTP to możesz uzyć także programu GGhijacker do hackowania GG. Napewno się uda. A może gość jest w sieci ? To zadanie będzie jeszcze łatwiejsze ;] uzyjesz sniffera i wszystko bedzie jasne ;]

Pozdrawiam!
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Re: pomocy!jestem nowy

Originally posted by [Szef
Archaniol]chcialbym sie uczyc jezyka c++ prosze o kazda pomoc
Tak się składa, że ostatnio znalazłem super kurs C++. Masz wszystko super wytłumaczone + jest także lektor, który Ci ten kurs czyta. Według mnie nie ma lepszego E-booka, który wprowadzi Cię do C++. Na prawdę, wszystkim to polecam przecztać :)

Download:
Kod:
http://tinyurl.com/n657y
 

[Szef]Archaniol

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2006
Posty
3
hm mnie sie sciagnal jakis rapidget czy to to?a jesli tak to jak tym sie obslugiwac i skad moge odreki pobrac c++
smile.gif
 
Do góry Bottom