Jak zablokować gre?

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
firewallem poblokuj
smile.gif
 

kiw kiw bomba

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
50
z prawic żeby nie działała albo działała tak żeby granie było niemal nie możliwe. Niestety firewall jest zbyt prostym do rozwiązania sposobem:/
 

MatthewG

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2008
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(kiw kiw bomba @ 14.07.2008, 17:49) <{POST_SNAPBACK}></div>
z prawic żeby nie działała albo działała tak żeby granie było niemal nie możliwe. Niestety firewall jest zbyt prostym do rozwiązania sposobem:/[/b]
wejdź w C:\WINDOWS\system32\drivers\etc i otwórz notatnikiem plik hosts.
wpisz tam coś takiego:
127.0.0.1 http://knightonlineworld.gamersfirst.com/
zapisz...
strona z grą się nie otworzy
<
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
w takim formacie chyba nie mozna zapisac, trzeba znac ip serwa gdzie strona stoi to jest chyba 206.82.206.241
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
mozna przeciez jest 127.0.0.1 localhost. ten sposob dziala bo stosuja go w szkolach ;]
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
A czy mu chodzi o zhackowanie tej strony czy zablokowanie jej zeby sie nie dalo otworzyc przegladarka?
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Zadzwoń do odlotowych agentek, Kim Kolwiek, Witch albo Misia Beniamina - powinni pomóc
<
 

kiw kiw bomba

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
50
Nie chodzi mi o tą stronę. Niestety host jest za łatwy do obejscia:/ (bramki proxy) chce uniemożliwić grę w grę której dotyczy owa strona
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
a może seryjka?
hosts + specjalne oprogramowanie (cenzor itp.) + firewall + moze jak masz router to jak obsługuje to wyjątek dodaj. + dodaj strone do zablokowanych w przeglądarce.

Tyle tego, że trudno bedzie ;]
 

kiw kiw bomba

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
50
Chce zablokować GRĘ INTERNETOWĄ ( MMORPG ) a stronę dodałem żeby dać pojęcie o jaką grę chodzi.
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Dla swojego komputera czy dla wszystkich?

(zgadnijcie co się stanie w przypadku wybrania bramki numer dwa xD)
 

kiw kiw bomba

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2007
Posty
50
Oczywiście, że swojego. Mój brat uzależnił sie od tego gówna, nie je nie śpi tylko gra! Ile można! chce zablokować czy co tam sie da namieszać tak żęby nie mógł grać! blokuje mu Fora tej gry właśnie po przez host ale używa bramek proxy (te tez blokuje ale jest ich masa:/)
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
A ja bym Ci radził usunąć mu konto w tej grze
<
Jeżeli ma wysoki level czy coś tam innego i straci konto to chyba się zniechęci do dalszej gry
smile.gif
Zainstaluj Domowego Keyloggera. Włącz go, daj dla brata pograć. Jak skończy hasło będzie Twoje
<
 
Do góry Bottom