Jak zalozyc haslo?

CCramp

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2010
Posty
5
Witam. Ostatnio u mnie na osiedlu wybudowali nowe bloki. Podczas ich budowy juz było rozprowadzone Wi-Fi(bez hasla). Dopóki się nie wprowadzili lokatorzy internet dzialal bez zarzutu. Teraz po prostu zadna strona nie chce mi sie wczytac. I pytanie brzmi, czy da rade założyć hasło na tą sieć nie majać zielonego pojecia co to za router etc. Jesli tak to prosze o wyjasnienie tego. Z góry dzieki.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Witam. Ostatnio u mnie na osiedlu wybudowali nowe bloki. Podczas ich budowy juz było rozprowadzone Wi-Fi(bez hasla). Dopóki się nie wprowadzili lokatorzy internet dzialal bez zarzutu. Teraz po prostu zadna strona nie chce mi sie wczytac. I pytanie brzmi, czy da rade założyć hasło na tą sieć nie majać zielonego pojecia co to za router etc. Jesli tak to prosze o wyjasnienie tego. Z góry dzieki.
Nie rozumiem trochę tego co piszesz. Mam rozumieć, że:
1) płacisz za neta ale go nie masz?
2) nie płacisz za neta, było wifi (bez hasła) z którego korzystałeś na lewo?

Odpowiedź wydaje się oczywista ale proszę o to aby odpowiedział właśnie założyciel tematu nikt inny.

Pozdrawiam.
 

CCramp

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2010
Posty
5
wariant drugi 2) nie płacisz za neta, było wifi (bez hasła) z którego korzystałeś na lewo, i korzystam dalej ale jest oblegane przez innych użytkowników
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
dowiedz sie jaki router, posprawdzaj standardowe adresy typu 192.168.1.1, 192.168.1.100, 192.168.1.200, 192.168.100.100 itp. Jak nie będą działać to poszukaj innych. Skoro ciągniesz neta to nie powinno być problemów z ustaleniem co to za router. np w Viscie / 7 pisze to w sieci.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Możesz sprawdzić airodump'em które kompy najwięcej ściągają i odłączyć je za pomocą 'aireplay-ng --deauth'.
 
Do góry Bottom