Jak zdjąc bana z czata Fotka.pl

Maister

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2012
Posty
6
Witam,

jestem tutaj nowy i pewnie niedoświadczony więc jeśli temat jest w nieodpowiednim miejscu to proszę MOD'a o przeniesienie wątku.

No to przejdźmy do rzeczy mam następującą prośbę dostałem bana na czat na portalu Fotka.pl i moje pytanie brzmi jak zdjąć takiego bana lub go obejść także proszę osoby bardziej doświadczone o pomoc :)

Z góry dzięki
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Nie mam konta na tym serwisie, więc mało się orientuje. Możesz spróbować zmienić adres IP (używając VPN, proxy), albo zresetuj router. Mogłeś dostać bana na: nazwę alternatywną, nick, e-mail, cookies(?), albo po prostu na dysk twardy ; D
 

Maister

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2012
Posty
6
Nie mam konta na tym serwisie, więc mało się orientuje. Możesz spróbować zmienić adres IP (używając VPN, proxy), albo zresetuj router. Mogłeś dostać bana na: nazwę alternatywną, nick, e-mail, cookies(?), albo po prostu na dysk twardy ; D

Słuchaj ale IP mam stałe... a poza tym jestem zielony jeśli chodzi o te sprawy więc jak byś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny :)
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Dałem ci wskazówki, które możesz wykorzystać ;] To jak je wykorzystasz zależy tylko i wyłącznie od ciebie.
To, że masz stałe IP to nic nie zmienia, spróbuj zrobić to o czym napisałem w poprzednim poście, jeżeli nie zadziała zastanowimy się co dalej ...
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Pobierz np. cyberghosta i wtedy sprobuj.
 

Maister

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2012
Posty
6
Niestety pobranie programu CyberGhost VPN nic nie dało czekam na inne propozycje pomocy z Waszej strony :)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
@Maister, chodzi Ci o czat na Fotka.tv? na tych kamerkach? jezeli tak to przeciez Ty dostajesz bana na konto... System na w d*** czy wchodzisz z chin czy z Panamy, na Twoje konto w bazie jest przypisany ban i nic nie zrobisz. Zazwyczaj te bany co oni tam dają to sa na pare dni wiec na te pare dni drugie konto zakladasz i wio! :)

Chyba ze chodzi Ci o jakis inny czat to moze sie myle, ale na fotce na 99% jezeli banują to dopisuja bana do okreslonego konta nie do IP wiec nie masz co sie męczyc z VPNami nawet.

Pzdr
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Nie mi nie chodzi o czat na kamerkach na Fotka.tv tylko zwykły czat

Tak czy siak obstawiam ze oni banują konto, czyli w bazie uzytkownikow przy Twoim nicku widnieje informacja dla systemu do kiedy jestes zbanowany i za co. Tego nie ominiesz chyba ze zdobedziesz dostęp do ich bazy danych lub znajdziesz luke w którymś skrypcie i ominiesz sobie blokadę ;)
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
DanoPlurana: Sugerujesz, że próbował zalogować się na swoje konto przez proxy? :D
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
@ dodoxx6: Tak zostało mu polecone w drugim poście (zreszta słusznie, ale wiadomo proxy nic nie da jesli ban jest na konto) :pP
 

Maister

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2012
Posty
6
Niestety próbowałem się zalogować przez proxy jak również przez CyberGhost VPN i niestety to nic nie dało... jeśli ktoś ma pomysł jak to ominąć PISZCIE
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Tak jak wyzej pisalem, to Ci nic nie da... Przeczytaj na jakiej zasadzie dziala ban na fotce. Nie ominiesz tego zadnym proxy. Jedyny sposob to nowe konto do czasu odwieszenia bana.
 
Do góry Bottom