Jak zdobyć loggin?

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
Mam taki problem. znalazlam strone www ale niestety zeby wejsc trzeba podac loggin i haslo. Nie ma mozliwosci rejestracji. Jak zdobyc loggin? haslo mam ale nie jestem pewna czy dobre. Metoda zgadywania nic nei da bo juz mi barklo pomyslow. szukalam w zrodle strony i wlasnie chyba mam haslo. Jest jakis sposob? (no oprocz shakowania calego serwera...)
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Podaj adres strony to postaram sie tobie pomuc
smile.gif


===============================================
Pozdrowionka
smile.gif
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
raczej nie chcialabympodawac adresu... prez przypadek na nia weszlam i... jest pare powodow dla ktorych nie moge podac adresu.. sorry. a moze masz jakis pomysl jak mozna bylo by wejsc na te stronke?
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm a sprobuj cos z uzytkownikami administratora moze to pomoze
jakies ADMIN ADMINISTRATOR BOSS itp.
lepiej jakbys podala mi na prv adres moze co by sie skrecilo ;]
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
W kodzie stronki powinno byc jak niema to moze jakas socjotechnika. Niewiem wyslij do niego maila i powiedz ze masz jakis problem z uruchamianiem stronki no niewiem.
<


===============================================
Pozdrowionka
smile.gif
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
Hm. szukalam w zrodle strony ale tam znalazlam haslo tylko i nie jestem pewna czy jest prawidlowe... hm.. nie mam maila do admina ani nic takiego. No coz.... poprobuje jeszcze ale jakby ktos mial jakies pomysly to prosze napiszcie!
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
wwwhack - program (ten o ile sie nie myle) lub jakis inny co sprawdza loginy i hasla. Pelno ich jest. Poza tym jak chcesz zeby ci pomoc jak nie chcesz powiedizec o co chodzi. Adres strony by wiele pomogl, chocby o tyle ze by sie mniej wiecej wiedzialo co to za usluga...
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
hm.. a jakie sa dosc dobre lamacze hasel? oprocz brutusa....
a mozna jakos zdobyc loggin bo haslo chyba mam :? chociaz watpie w to ale moze...?
 
Do góry Bottom