Jak zlamac haslo na shita XP albo NT

lycha13

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2002
Posty
9
Mam pytanko jak zlamac haslo udostepnionego zasobu lub zasobu ukrytego ADMIN$. Kolega ma szita XP.

Tylko nie mowcie ze languardem bo on nie zlamie hasla probowalem dictonary attack no chyba ze znacie stronke z slownikami do languarda do szita xp ?

Jesli posiadacie jakiegos progsa (innego niz languard)to prosze dac znac
smile.gif
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Mam pytanko jak zlamac haslo udostepnionego zasobu lub zasobu ukrytego ADMIN$. Kolega ma szita XP.

Tylko nie mowcie ze languardem bo on nie zlamie hasla probowalem dictonary attack no chyba ze znacie stronke z slownikami do languarda do szita xp ?

Jesli posiadacie jakiegos progsa (innego niz languard)to prosze dac znac
smile.gif
[/b]


do lamania hasel w udostepnianych folderach jest "lamacz", ale to lamanie trwa bardzo dlugo
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
hm.

Mam pytanko jak zlamac haslo udostepnionego zasobu lub zasobu ukrytego ADMIN$. Kolega ma szita XP.

Tylko nie mowcie ze languardem bo on nie zlamie hasla probowalem dictonary attack no chyba ze znacie stronke z slownikami do languarda do szita xp ?

Jesli posiadacie jakiegos progsa (innego niz languard)to prosze dac znac
smile.gif
[/b]

Wiec tak - po prostu sobie znajdz dobry slownik. Po drugie kazdy windows xp (win 5.1) odostepnia taki zasob zawsze po instalce systemu i nawet gdy takiej grupy nie ma to bedzie ona widoczna bo to jest opcja zdalnej administracji w tym systemie wiec chaselka moze po prostu nie byc !!!!!. Czyli takiej grupy nie ma ale na skanerze moze byc widoczna. Jak jestes pewien ze jednak gosc ma wlaczona administracje systemem (ma chaselko na administratora ustawione wlasnorecznie) to mozesz sie posluzyc Lc3 tylko nie wiem czy bedzie dzialal na xp czy nie zwiekszyli kodowania kluczem wiekszym hm. Ale do tego wlasnie jest languard. I takie lamacze wlasciwie to zawsze ze slownikami pracuja wiec sobie taki slownik wygeneruj i nie bedziesz mial problemu.
 
Do góry Bottom