jak zlamac szybko haslo do fb i poczty wp znajac tylko sam login ??

Fatality`

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
14
Wiesz jak najszybciej złamać hasło na FB? Napisz do ofiary wyślij jej zapytanie Podasz mi swoje hasło? jeśli odpowie coś w stylu jeb się , ********** to trafiłeś idealnie wuala gotowe masz hasło do profilu ofiary :)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Haseł się nie łamie, hasła się wykrada.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Ostatnia edycja:

roxavunia

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
19
haslo może złamiesz,ale jesli dana osoba ustawiła sobie numer telefonu w facebook mobile,to niewiadomo jak byś kombinował to po wpisaniu hasła i loginu,bedziesz musiał wpisać jeszcze kod,który nie przyjdzie do Ciebie,a do właściciela facebooka na komóreczke,także warto wiedzieć czy dana osoba ma takie zabezpieczenia :)
 

aplikacje123

Użytkownik
Dołączył
Październik 11, 2013
Posty
1
Szpiegowanie na fejsie

//UWAGA NA OSZUSTWO! - Dark Smark


PROGRAM DO SZPIEGOWANIA NA FEJSIE
- działa w 100%

e56cd569ecf2cc2bmed.jpg

PROGRAM DO SZPIEGOWANIA NA FEJSIE - działa w 100%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

leylo

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2013
Posty
5
potrzebuję na szybko pomocy w złamaniu hasła na home.pl, wiadomość na priv. odwdzięczę się
 

roxavunia

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
19
Masz kase,kup keyloggera od zaufanej osoby i działaj :) bo za free to co najwyżej możesz sie po dupie podrapać:)
 

tomles222

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2013
Posty
1
Witam , więc tak jak w temacie . Potrzebne jest mi hasło do fb znajomego . Przeczytałem ten temat i jestem nowy. Chciałbym jakiś link do darmowego programu w którym można ''złamać'' hasło np dzięki loginu tej osoby. Oczywiście nie chodzi mi o nic takiego że ta osoba logowała się na moim kompie i to hasło mogę gdzieś znaleźć. Więc ta osoba nie logowała się u mnie . Bardzo proszę o szybką odpowiedź , no i oczywiście żeby ten program był bezpieczny i bez zbędnych problemów . Wiem że za darmo to ciężko , ale może jednak jest teraz jakiś ;D
 
Do góry Bottom