Jak zmienić ID

AniaCSS

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2011
Posty
3
Witam Mam Problem Nie Mogę Zmienić Steam ID . Proszę O Pomoc Potrzebne mi To Do tego Aby Wbić NA Inne Serwery CSS na których Mam Bany NA Steam ID . :) innym Gracza Zmienia sie Po przez Program do zmiany ip A mi nie . Proszę O pomoc .
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Witam Mam Problem Nie Mogę Zmienić Steam ID . Proszę O Pomoc Potrzebne mi To Do tego Aby Wbić NA Inne Serwery CSS na których Mam Bany NA Steam ID . :) innym Gracza Zmienia sie Po przez Program do zmiany ip A mi nie . Proszę O pomoc .

Po 1. nie pisz każdego wyrazu z dużej litery bo to jest wkurzające i źle się czyta.
Co do tematu:
Nic nie zrobisz, musisz kupić nowy kod steam (na inne konto), to przydzielą Ci inny SID.
 

AniaCSS

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2011
Posty
3
Tylko ze to jest Non steam a nie Steam i tam daj bany na Id a ja nie wiem jak zmienić moje steam id ;(
 

KSU

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2010
Posty
35
Skoro to nonsteam to nie masz steam id. Identyfikują Cię po nicku, ip. Było nie czitować i nie piracić.
 

AniaCSS

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2011
Posty
3
hmmm Jest tam steam id a nie ip to ja umiem zmienic ;) nie e czitowałam i nie piraciłam . tylko dostałam za złe zachowanie ;D za serwie i za brata ;D
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
hmmm Jest tam steam id a nie ip to ja umiem zmienic ;) nie e czitowałam i nie piraciłam . tylko dostałam za złe zachowanie ;D za serwie i za brata ;D

Jeżeli masz nonsteam to twoje SID wygląda tak: VALVE_ID_LAN
Jeżeli masz Steam wygląda tak: STEAM_01(twoj sid)
Jeżeli zbanowali by Ciebie na SID, skoro nie masz steam, zbanowali by wtedy wszystkich nonsteamów którzy grają w CS.

Masz bana na neo, nick, lub ip.
 

KSU

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2010
Posty
35
hmmm Jest tam steam id a nie ip to ja umiem zmienic ;) nie e czitowałam i nie piraciłam . tylko dostałam za złe zachowanie ;D za serwie i za brata ;D
Czitowania nie udowodnię ale skoro grasz na nonsteam to piracisz na 100%.

Ale wracając do tematu... rozpoznają Cię po czymś innym niż steam_id. W czymś, kiedyś był punkbuster. Nie wiem jak się teraz zabezpieczają...
 
Do góry Bottom