Jak zrobic polaczenie mostkowe?

snif

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2003
Posty
2
Sprawa wyglada nastepujaco: mam 1 kabel od internetu i 2 komputery, nie wiem jak rozdzielic ten sygnal, kumpel mowil cos o polaczeniu mostkowym wiec pytam Wsa drodzu forumowicze co mam zrobic w tej sprawie, czy jest tu ktos kto moze mi pomoc? z gory dzieki
pzdr
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Originally posted by snif
przez huba nie dziala switchem nie probowalem bo nie mam..

Rozwiaz sobie ten problem i zamien sobie ksywe !
Mozesz zakupic karty sieciowe i polanczyc kablem sieciowym jeszcze te kompy ale lepiej bedzie z hubem.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Originally posted by snif
przez huba nie dziala switchem nie probowalem bo nie mam..


jak to przez huba nie dziala?
pewnie nawet nie probowales! ale jak masz tylko 2 kompy to mozna podlaczyc komputer - komputer
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
chcesz huba??? musi miec jedno gniazdko z opcja "uplink"/"normal" i do niego wkladasz kabelek od neta (po ustawieniu na uplink) mam huba 5 portow 10mbit/s chcesz??
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
A moze Snif ma w sieci tak ustawione ze neta maja tylko pewne adresy mac karty i serwer wlancza neta tylko tym adresom.
<

A Snif chce zrobic cos takiego ze zrobi z siebie taki niby serwer i rozdzieli nata na 2 kompa w domu bez wiedzy admina :wink:
To jest tylko moje zdanie
Co o tym myslicie :?: :?:
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by serduszek
A moze Snif ma w sieci tak ustawione ze neta maja tylko pewne adresy mac karty i serwer wlancza neta tylko tym adresom. :D
A Snif chce zrobic cos takiego ze zrobi z siebie taki niby serwer i rozdzieli nata na 2 kompa w domu bez wiedzy admina :wink:
To jest tylko moje zdanie
Co o tym myslicie :?: :?:
mysle ze knot :p
 
Do góry Bottom