Jaki jest najleprzy binder

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Mam pytanie... jaki jest najleprzy binder???Taki kturyby szyfrował zaminiał ikony itp.itd żeby po zbindowaniu wiele antywirusów niezczaiło sie.
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Wlasnie !

No wlasnie... Moze znajdzie sie ktos kto poda pytanie na ta odpowiedz ! (Powiedzcie przynajmniej jaki waszym zdaniem jest najlepszy...)
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Forum

Hej James !
Znalazlem na forum, ze najlepszy jest JuntadorBeta - i jest na ftp.haker.com.pl

Pewnie jeszcze nie raz sie przekonam, ze trzeba przejzec cale forum, zamnim sie zada pytanie...

<
 
G

gozda

Gość
Hej James !
Znalazlem na forum, ze najlepszy jest JuntadorBeta - i jest na ftp.haker.com.pl

Pewnie jeszcze nie raz sie przekonam, ze trzeba przejzec cale forum, zamnim sie zada pytanie...

<
[/b]
No widzicie?
smile.gif
Wszystko super, tylko najczesciej nawet jak ci juz ktos powtorzy to co juz bylo na forum, to duzo mniej i krocej. A tak wogole to jest taka opcja jak prywatna wiadomosc, moze czasami warto tego uzyc?
smile.gif
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Ok ale ja już znam tegi bindera i wile antywirusow też go zna i wykrywa
<
A ja chce jakiœ nowy!!
smile.gif
 
M

maxiv

Gość
nowy nowy czeba praktykowac na tym co jest

nowy nowy czeba praktykowac na tym co jest. a pliki zbindowane juntadorem sš mało wykrywalne przez antiviry. Norton nie wykrywa a to juz duzo.
 

zielony

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2002
Posty
6
Ale muj kumpel ma Kaspersky
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
[/b]

Ja uzywalem YAB 2.0 i z miesiac temu kaspesrsky go nie wykrywal ,pliki exe niespakowane mailem tez mozna bylo spoko wysylac.ikonki tez mozesz zmieniac.Wedlug mnie najlepszy binder.
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
<div class='quotetop'>CYTAT
Ale muj kumpel ma Kaspersky
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
[/b]

Ja uzywalem YAB 2.0 i z miesiac temu kaspesrsky go nie wykrywal ,pliki exe niespakowane mailem tez mozna bylo spoko wysylac.ikonki tez mozesz zmieniac.Wedlug mnie najlepszy binder.[/b][/quote]
Dziki za ten binder ja znalazłem 2.1 jesli chcesz moge ci podac srtonke dzieki
<
 
M

maxiv

Gość
mozecie podac adres stronki z tym binderem

mozecie podac adres stronki z tym binderem
POZDRAWIAM
#gg 5023244
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
ja tam nie preferuje binderow wole dropery maja duuzo wiecej opcj (jak dodawanie kluczy do rejestru, tworzenie kopi, usuwania plikow, zatrzymywania procesow) i dotego sa malo znane =] dzieki czemu malo AV ich wykrywa ;]

ale masz racje Kaspersky r0x!!!! ale i na niego sa sposoby...
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
ja tam nie preferuje binderow wole dropery maja duuzo wiecej opcj (jak dodawanie kluczy do rejestru, tworzenie kopi, usuwania plikow, zatrzymywania procesow) i dotego sa malo znane =] dzieki czemu malo AV ich wykrywa ;]

ale masz racje Kaspersky r0x!!!! ale i na niego sa sposoby...[/b]
A znasz jakšs stronke z kšd można œcišgnšć Dropera???
 
Do góry Bottom