Jaki laptop polecacie do 1500zł ?

xpbit

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2009
Posty
25
Witam jak w temacie jaki sprzęcik byście polecili do 1500zł żeby w miarę ogarniał normalne użytkowanie bo szukam czegoś dla rodziców ale tyle tego jest i wszystko takie podobne że nie mam już pojęcia co wybrać i jaką markę :)


Pozdrawiam :)
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Hmm... takiego laptopa który "ogarnia normalne użytkowanie" można dostać za 500zł (używany).
Polecam ACER'a.
 

xpbit

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2009
Posty
25
noo tak ale używka będzie miała już zużytą baterie itp. a te trochę więcej i jest pełno nowych na gwarancji które powinny się raczej stabilniej zachowywać :)

dużo moich znajomych mam ASUSy i w sumie nie są takie złe :) nie wiem właśnie jak inne marki :)

no i jaki procesor najlepiej wybrać...
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
wszystko takie podobne że nie mam już pojęcia co wybrać i jaką markę
wszystko jest podobne po to i tak powstaje na tych samych podzespołach
rodzice raczej nie będą grać więc nie ma sensu szukać czegoś z dedykowaną grafiką, która zużywa więcej prądu i bardziej się grzeje, są lapki z dwoma kartami wbudowaną i dedykowaną i system przełącza na lepszą jak trzeba, ale nie wiem czy to ten przedział cenowy
za taką cenę myślę że dało by się znaleźć core i3 drugiej generacji plus 2-4GB ramu
 

qwertyqwe

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2012
Posty
4
Hmm... takiego laptopa który "ogarnia normalne użytkowanie" można dostać za 500zł (używany).
Polecam ACER'a.
W ŻYCIU! Acery NA PEWNO nie. A na pewno już nie Aspire -.- Są żałosne i psują się po ok. 2 m-cach. Najlepiej HP Presario.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
W ŻYCIU! Acery NA PEWNO nie. A na pewno już nie Aspire -.- Są żałosne i psują się po ok. 2 m-cach. Najlepiej HP Presario.
Ja swojego miałem 2 lata i nie mówiąc już o tym że był formatowany tylko raz służył mi bardzo dobrze.
W końcu jednak trzeba było wymienić, na nowego Acera :)
 

ala102

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2012
Posty
2
Mogę polecić internetowy sklep X-KOM, jest z Częstochowy, ale ma oddziały w większości większych miast Polski. I są w jego ofercie komputery bez systemu.

Co do "co sądzicie o tym": co mamy sądzić? To Ty kupujesz komputer, więc powinieneś wiedzieć, czego od niego oczekujesz i wybrać taki, który te oczekiwania spełni.
 

pola102

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2013
Posty
6
seagate barracuda 1000 gb procesor: amd phenom ii x4 955 3.2 ghz karta graficzna: vertex radeon hd6770 1gb gddr5 4.8ghz pamięć ram: 4 gb ddr3 1333 mhz nagrywarka dvd chyba z firmy sony jeśli będzie dobry laptop to jeszcze mogę dorzucić ...
 

pola102

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2013
Posty
6
seagate barracuda 1000 gb procesor: amd phenom ii x4 955 3.2 ghz karta graficzna: vertex radeon hd6770 1gb gddr5 4.8ghz pamięć ram: 4 gb ddr3 1333 mhz nagrywarka dvd chyba z firmy sony jeśli będzie dobry laptop to jeszcze mogę dorzucić ..
 
Do góry Bottom