Jaki linux?

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Doradzcie mi jaki linux jest najlepszy?? Po szukaniu w sieci wydaje mi sie ze najlepszy lin to redhat 7.1
A wy jakie polecacie????
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Myslisz ze slackware jest najlepszy?? Mozliwe, o ja sie nie znam. Ale slyszalem o nim troche i z tego co slyszalem jest dobry jak na pierwszy raz.Hmm... Slackware 8.0 ile zajmuje mb ??

A co sadzicie o mandrake?? On ma niezbyt dobre opinie w sieci. Mowia ze to jest gowno. czy wy tesz tak myslicie??


Pozdrawiam,
Baddasa, mikiego, zraza, frankiego91
 
A

AcidkilleR

Gość
mendrake to przerobiony i jeszcze bardziej nie dopracowany red hat.Slackware wypada najlepiej na tle tych dwoch dystrybucji
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Ehh..dawno tego dzialu nie odwiedzalem.

Pchelka Mendrike jak go opisuja w sieci to tak samo jakbys win 98 zainstalowal. Tyle samo dzior ma.
 
B

b4d4ss

Gość
moze inaczej ... jezeli cos przestaje sie robic unixowe a robi sie windziane ... wiec ...

eeeeeh mandrake to juz nie *nix to ...
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Nie chodzi mi o to ile kazdy system ma ziur, bo mozna je zalatac. Chodzi mi o to jakiego lina polecacie i dlaczego akurat jego polecacie!?
 
A

AcidkilleR

Gość
Nie chodzi mi o to ile kazdy system ma ziur, bo mozna je zalatac. Chodzi mi o to jakiego lina polecacie i dlaczego akurat jego polecacie!?[/b]
bo nie jest tak badziewny i tak dziurawy jak Rh czy mendrake, pozatym swoja bodowa najbardziej przypomina unixa
 
B

buraq

Gość
linux

Na poczatek nawet mad moze byc a co do slacka to moze i jest dobry ale w porownaniu do wszystko jakiego bsd zachowuje sie jak winda przy linuxie...
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Myslisz ze slackware jest najlepszy?? Mozliwe, o ja sie nie znam. Ale slyszalem o nim troche i z tego co slyszalem jest dobry jak na pierwszy raz.Hmm... Slackware 8.0 ile zajmuje mb ??[/b]

Slack ma 639 MB oczywiscei iso.

Ja linuxa nieuzywam, ale z kolesi kturych znam wszyscy używajš slackware.[/b]

Przeciez ty tylko mnie znasz.
 
B

b4d4ss

Gość
slak jak sie zachowuje jak winda ????
eeeee poznaj line potem sie wypowiedz
<

a jak juz server to solaris ...
unix is unix
smile.gif

taka dygresyjka ...
heheheh
 
F

frankii91

Gość
REDHAt jest cool ale jeszcze niewiem co to slackwar

No na poczatku byl mandrake 8.0 <-> byl do dupy mialem zajebiste problemy z czciakami a o kimpilacji jakka to mnie tak wqwil ( siedzialem przez 12 h z kmplem i sie niedalo dalem fil instal i dalej brakowalo jakis biblotek wiec powiedzialem spier mand........

Potem REDHAT 7.2 jak na poczatek zajebiste potem mialem pare problemow z netem ale ase dalem rade jest OK!!!

A teraz czekam na kompa bo znowu zejbalem i jak tylko dostane to slack sie bedzie odkrywal przedemna hihihi Wiec niewiem jaki jest ale kogo zanm to chwali slacka jecze niespotkalem nikogo kto by krytykowal slacka no moze 1 osobe hehhe ale to debil


Pozdrowka dla wszystkich z kulki.olnet.pl #polska
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Nom ja juz zainstalowalem redhata (moj 1 linux
smile.gif
). A pozniej freebsd i slackware i jeszcze solaris mnie ciekawi wiec:
1. Redhat
2. freebsd
3. slackware
4. solaris
 
Do góry Bottom