JAKI LINUX ?

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
No to teraz ja cos napisze jesli moge
smile.gif
, informacje o instalacji sdi szukalbym tutaj: http://swiat-sdi.prv.pl/
A jezeli bedziesz mial jeszcze jakies pytania, to wbijaj na ircnet kanal #sdi
smile.gif
tam ci powinni pomoc, ale najpierw postaraj sie samemu poradzic oczywisci
<

No to tyle
 

RiKeR

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2002
Posty
137
Ja tam slacka na poczatek nie polecam bo mam go a nawet nie mogelem go zainstalowac. Ale to pownie dlatego ze jak mi nie wyszlo to nie probowalem wiecej razy i dlatego ze nie umiem angielskiego a slack po angielsku....Wlasnie zainstalowalem sobie najnowszego mandrake (9.0) no i nie jest zly, tylko nie moge do netu wejsc
<
((((
 

shackal

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
253
witam, to mój pierwszy post na forum.
całkiem niezły jest corel linux, chociaż dużo waży i czasami cięzko go sassać. często za to jest wystawiany na alegro.
 

Homer

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2002
Posty
68
Corel ????????????????? może i dobre robią programy graficzne, ale linuxy feeeeeeeeeeeeee
smile.gif
jak masz okazjie bawić się linuxem to pobaw się debianem albo slackiem "przyjemność gwarantowana" hehehe
smile.gif
 

shackal

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2002
Posty
253
cóż, corel to moje narzędzie pracy, więc i lina sobie corelowego sprawiłem. a jest oparty na debianie. niestety na razie nie mogę z niego korzystać i siedzę na windzie. brak miejsca na dysku
<
. ale spoko, myślę, że po nowym roku uda mi się wrócić
smile.gif
instal był banalnie prosty, wręcz intuicyjny ale z likwidacją partycji troszkę się nabiedziłem.
 

switch

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2002
Posty
10
ja bym na twojim miejscu zainstalowal debian wodiego jest naprawd dobry oczywiscie lepsz od red hata a jesli chcesz sie nauczyc go dobrze obslogiwac to sciagnij sobie faq na temat tego lina
 
Do góry Bottom