Jaki najlepszy antyvir ???

Status
Zamknięty.

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
Witam szukam jakiegoś antyvir ,który byłby :
1.Mało obciąrzający system .
2.Najlepiej wykrywający wirusy .
3. I nie natarczywy .

Pytam was na tym forum , bo jesteście hakerami i najlepiej wiecie jaki antyvir najlepiej wyrywa i jest najlepszy !!!

Z gory fnx za pomoc .
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Osobiście polecam NOD32. Ale dużo lepszą ochroną jest aktualizacja systemu i rozważne korzystanie z zasobów internetu. Poza tym jak zainstalujesz system Linux który ma w Polsce 0,5% użytkowników komputera możesz czuć się dość bezpieczny. Polecam na początek Ubuntu.
Zajrzyj też tutaj:
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=25243
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Ja osobiście mam NOD32, ale po zainstalowaniu z ciekawości Kaspersky, wykryło mi robaka, którego NOD32 nie wykrywał
<
Oczywiście jeśli ktoś chciałby mieć NOD32 to niech ściągnie i FIX'a & Patch'a od razu
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
bylo juz takich tematów tysiące!!! ale jak juz to ja polecam NODA Smart Security.
A avira może nie jest zła ale latwo ją oszukać i ogolnie wykrywa mało.
Daje ci fałszywe poczucie bezpieczenstwa. Skanujesz system i widzisz ze nic nie ma. zmieniasz av i nagle widzisz setki trojanów/keyloggerów/wirusów.
 

Xilebo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 22, 2007
Posty
17
Niema jednego-najlepszego. Każdy AV kładzie nacik na coś innego. Ja chwalę sobie KIS, jednak maszyna musi być dobra, może być NOD32 ale te nowsze wersje są corasz gorsze...
 

makabra88

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2007
Posty
1
moge ci polecic 2 programy najlepiej jak je oba zainstalujesz:
1:panda2008
2:spaware doctor
sa super!! ;]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by makabra88
1:panda2008
W 100% się zgadzam w wykrywaniu zagrożeń jest to jeden z najlepszych antywirusów.
Zawsze jest druga strona medali. Szalenie zjada komputer. Na średnich maszynach nie radze instalować bo komfort pracy drastycznie spadnie. Nie wiem jak to jest w 2008 ale raczej podobnie.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Ciężko jest wybrać najlepszego tym bardziej że wszystkie większe i lepsze firmy antywirusowe współpracują ze sobą wymieniająć bazy, próbki itd. więc moim zdaniem różnica w większości jest tylko w marketingu i ewentualnie w heurorystyce i jakiś dodatkach, wyszukiwanie po sygnaturach w większości antywirusów wbrew pozorom jest na popobnym poziomie
smile.gif
Poza tym nawet najlepszy antywirus bez supportu mózgu do niczego się nie przyda
<
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by 0wn3r
Oczywiście jeśli ktoś chciałby mieć NOD32 to niech ściągnie i FIX'a & Patch'a od razu
<
- STOP PIRACTWU :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ogólnie `linia biustu, kwestia gustu`. (;
Lecz uzywam NOD32'a od dłuższego czasu - i jestem zadowolony - dobrze działa
smile.gif
 

RYNIEK

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2008
Posty
14
Ja polecam G Data AntyVirusKit 2008, sam go używam i uważam że jest spoko.
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom