jaki najlepszy keylogger na sprawdzenie archiwum gadu gadu ??

anoano

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2012
Posty
2
jestem świeżakiem i mam problem z kobietą,uwazam ze sporo ukrywa przedemna a problemu nie bylo by ,jak bym z nia mieszkal a mieszkamy osobno i ostatnio jakies dwa juz tyg sie nie widujemy,musze sie upewnic co do swoich podejrzen ze byc moze kogos ma na boku itd..W walentynki bylo pieknie ,kupilem jej kolczyki i pierscionek ,spotkania trwaly jeszcze kilka dni po walentynkach a teraz nic..prosze o program abym mogl sprawdzic jej archiwum gadu gadu
 

Gilotyna-007

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2012
Posty
151
Witam
Z powodu że nie na widzę takich kobiet pomogę ci zaraz podam ci moje gg w prywatnej wiadomosci
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Tobie nie potrzeba keyloggera, potrzeba ci konfrontacji z ulubienicą. Pójdź do niej bez zapowiedzi i przedstaw sprawę jasno. Coś w stylu "Nie chcę budować naszego związku na kłamstwie, dlatego chcę cię o coś zapytać: Masz kogoś?". Czy coś podobnego. Jeśli będzie kręcić to sprawa jasna.

Najlepiej na neutralnym gruncie tak, żeby nie czuła przewagi psychologicznej, wynikającej ze znajomego przyjaznego otoczenia (Jej dom, knajpa gdzie zna wszystkich itd). Tego nie dasz rady załatwić przez telefon. Musisz obserwować mowę i gesty.
 

anoano

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2012
Posty
2
dziekuje wszystkim serdecznie
za info

GoatKeylogger ...a jak go uzyskac ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom