JAKIEGO ANALIZATORA SIECI UZYC !!!!!!!

P

pabloo

Gość
czesc prosze o podpowiedz jakiego analizatora sieci uzyc do efektywnego przegladania tego co sie dzieje na kablach szukałem wiele jest dobrych napiszcie jaki polecacie najbardziej wiarygodny, zeby pokazywał z jakich stron kozystaja uzytkownicy i do kogo jest przesyłana najwieksza liczba danych (czyli kto poprostu zdziera heheheh)

dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no co jest czego nikt nie odpisuje ,na pewno urzywacie analizatorów ja korzystam z anasila 2.2 ale moze ktos zna lepszy prosze o podpowiedz
Dzieki!!!!!!!!!!!!!
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Chyba bardzo dobry.

no co jest czego nikt nie odpisuje ,na pewno urzywacie analizatorów ja korzystam z anasila 2.2 ale moze ktos zna lepszy prosze o podpowiedz
Dzieki!!!!!!!!!!!!![/b]


No ten jest bardzo dobry - nie wiem czy jest jeszcze lepszy. A do czegoz ci takie cuda ??
smile.gif
smile.gif
.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
czesc prosze o podpowiedz jakiego analizatora sieci uzyc do efektywnego przegladania tego co sie dzieje na kablach szukałem wiele jest dobrych napiszcie jaki polecacie najbardziej wiarygodny, zeby pokazywał z jakich stron kozystaja uzytkownicy i do kogo jest przesyłana najwieksza liczba danych (czyli kto poprostu zdziera heheheh)
dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]


hmmm... sniffery... zalezy czy pod winde czy pod linuxa. pod liuxa polecam SNORTA , a pod winde spyneta
 
P

pabloo

Gość
czesc dzieki za podpowiedzi ,kumple w sieci ciagle mnie szpieguja jak tylko zacznme cos zdierac to od razu pisza zebym wylaczym ,ja tez bym chcial wiedziec kiedy oni dra //bo wtedy moglbym sie odwdzieczyc cze !!!!!!!!!!!!1

spoko ale napiszcie o jakis fajnych analizatorach ja korzystam z anasila jest spoko ale nmoze znacie jakies lepsze///napewno z nich korzystacie podzilecie sie infomacjami z reszta dzieki pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry Bottom