Jeden plik - wiele plikow - PACZKA

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Witam;)

Mam taką prośbę
<
, mianowicie coś w stylu kopii zapasowej podobnej do windowsa, chodzi o to zęby pakować pliki w paczkę (jeden plik) i potem wyodrębniać go sobie za pomocą programu, (rozdzielać myślałem cos w stylu na wskazanie bitu w którym zaczyna się następny plik i go uruchomic;)

ale za bardzo nie wiem jak sę do tego zabrać, proszę o pomoc
<


pozdrawiam
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
myslałem o tym ale chodzi o to zeby nikt nie mial mozliwosci wglądu w te pliki, wiem ze mozna zmienic rozszerzenie np na dat i tez bedzie git, ale jednak ktos mogłby to podglądnąc,

a swoją drogą takie archiwum zip to korzysta się jak z normalnego folderu??
smile.gif
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Nie. Musisz mieć specjalne moduły. Pomyśl wtedy nad 2 plikami. 1 będzie miał linijki z plikami. Od jakiego do jakiego bitu są. A drugi to bedą dane. Może być problem z folderami. Ale to by też dało się rozwiązać.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
tam folderow nie musi juz byc, w sumie glownie chodzi o to zeby tak jak mowisz, lista plikow z bitami a potem odczytywać, tylko nie zabardzo wiem jak sie za to zabrac, jak odczytac odpowiednie dane i wyodrębnic plik tam do TMP. bo chodzi mi o dosc duzą paczke plikow (okolo 1000 tam ofd, doc itp) ale mogą byc np 4 miejsze.

chodzi o ten odczyd poszczegolnych bitow w pliku i wyodrębnienie go kajs na dysk
<
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Co do paczek polecam je robić programem WINRAR a dokłądnie rar.exe. mozna nawet na hasło ładnie zrobić żeby nikt niepowolany nie wykradł plikow.

potem tylko odpowiednio napisać polecenie (pomoc winrar) i :
Kod:
polecenie := pchar('jakies tam' + ' polecenie jakie bysmy' + ' wydali w CMD');
 WinExec(polecenie,SW_HIDE);

moze sie komuś przyda
<
 
Do góry Bottom