jRat socketTimeoutException

Sredniahawajska

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2011
Posty
26
Siema, używam najnowszej wersji jRat [0] BETA 3.2.2, ale kiedy (testując go), próbuję się połączyć co chwile z traya wyskakuje dymek:
server (tu ip) disconnected: SocketTimeoutException: Read timed out.
i ten sam błąd w logach.
Czy wie ktoś jak to naprawić?
z góry dzięki za pomoc.
Jeszcze jedno pytanie, czy na jednym porcie może być tylko 1 osoba?
 
Ostatnia edycja:

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Siema, niestety to jest problem ktory wystepuje dosc czesto i jak narazie autor nie widzi sposobu na rozwiazanie go (tak napisal w oficjalnym temacie na HF) Rowie dobrze mozesz natrafic na błędy zwiazane z EOF w jRacie i tez nic z tym nie zrobisz, swoja droga niezle to wkurza jak masz kilkanascie albo wiecej ludzi i 5 jest takich ktorzy co 10 sekund mają reconnect bo ich wywala :p Co do 2 pytania - Nie. Na 1 porcie mozesz miec ustawiony 1 socket i wiecej niz 1 osobę :)

Pzdr
 

Sredniahawajska

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2011
Posty
26
To jeszcze takie pytanie, właśnie z tym wywalaniem, to zależy od osoby podłączanej, że ją wywala? czyli np. mogą być osoby, z którymi będzie bez problemu?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
No jasne ;) Ponoc to zalezy od wersji Javy u ofiary, no i Ty musisz tez miec najnowsza czyli 1.7 ja mam aktualnie okolo 30 osob na jRacie z czego ze 3 wywala tak jak u Ciebie, ale jeszcze nie doszedlem czy to zalezy od systemu antywira wersji javy itp.

Pzdr
 

Sredniahawajska

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2011
Posty
26
Dzięki za odpowiedź, na razie nie mam więcej pytań, ale jakby się coś znalazło, nie miałbyś nic przeciwko abym zapytał?
 
Do góry Bottom