KacoZONE [trojan] Download

bialkomat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
14
Originally posted by T$cr!pt3r
Od tej chwili nie można pobrać KacoZONE, ponieważ ktoś z was "nakapował" administracji yoyo.pl, że mam materiały na stronie niezgodne z regulaminem. Jeżeli już ktoś z was jest tak cwany to niechaj sie przyzna?
Czy jest mozliwość albo czy będzie możliwość sciągnięcia tego trojana skądś jeszcze??
Bardzo chciałbym przetestować.

No i czy mógłby jednak ktoś podać jakie AV'y go wykrywają? Tak wiem, że jest virustotal, ale w przypadku braku możliwości sciągnięcia nie mam jak sprawdzić.

Originally posted by T$cr!pt3r
Niedługo będzie kolejna wersja owego trojana, ale tym razem będę przede wszystkim zwracać uwagę na wykrywalność
Czekam zatem z niecierpliwością :wink:
Rzeczywiście, tak jak już ktoś wcześniej napisał, troche niepotrzebne są te funkcje zabawy, gdyż od razu zwiększają wykrywalność.
Jeśli o mnie chodzi na przykład to w zupełności wystarczyłby mi CMD i wysyłanie plików od/do ofiary ;] Może jeszcze ewentualnie screen i keylogger, chociaż to drugie z tego co wiem znacząco zwiększa prawdopodobieństwo wykrywalności, więc raczej bym z tego zrezygnował.
 

DarkStoorM

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
11
Ye z tym płobłem... Otóż. Gdy klikam na DOWNLOAD, to przekierowywuje mnie na download, lecz nie działa:
Strona zablokowana

Strona została zablokowana przez administratorów.

W celu odblokowania prosimy o kontakt z pomocą techniczną.
I nie można ściągnąć. Nie wiem co robić. A może jest inny morror?? Plz'ka o jakiś inny link =]
===========
Sorki. Nie zauważyłem, że już ten temat tego "Nie dostępnego downloadu" był poruszany. Ale Proszę o link, bo zapowiada się za#@$#@cie [że się tak wyrażę]
 

T$cr!pt3r

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2007
Posty
207
Uwaga uwaga! Ze względu na to że KacoZONE v1.0 ( Black = 1.0 ) był wadliwy, a dokładniej serwery gadu-gadu banowały numer serwera jutro (6 Grudzień) pojawi się wersja 1.1 :]

// PS. Nie odzywałem się bo jak widać było kochana proxima mi bana sprzedała :]
Hmm mam nadzieje proxima, że przeczytałaś jeszcze raz, sama wiesz co
smile.gif
 
Do góry Bottom