Kaht i trojan

Bua

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2005
Posty
2
Witam!
Mam pytanko dotyczące kahta, a mianowicie skanuje IPki kahtem i udaje mi się wejść do kompa ofiary i wysyłam mu serwer trojana... Czy koleś do którego się włamałem musi odpalić tego serwera by mieć nad nim kontrole, czy wystarczy że mu go prześle? Wiem lama i lolek za mnie...

-------Gdy Haker pyta... nie zbłądzi------
 

kuzyn

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
18
Mozesz sam mu go uruchomic
smile.gif
lol
 

Kobeer

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2004
Posty
104
Jak serwer np. nazywa sie "paint.exe" i jest w katalogu c:/program files to wchodzisz do tego katalogu wpisujesz "start paint.exe" i serwer odpalony najlepiej wladowac serwerek do autostartu.
<
 

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
prosze bardzo, tez mialem problem ze znaleziemniem, dlatego jestem uprzedznoy i daje go na mojego serwa a oto link pozdrawiam

Kod:
http://rydlik.freestarthost.com/KaHT.exe
 

misio66661

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2004
Posty
31
kurczem jeszcze aby mi powiedz jak to obsługiwać, do tej pory nie bawiłem się exploitami
<
 

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
wszystko pisze szczegolowo na forum, wystarczy poszukac
<
 

jakoppo

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2004
Posty
75
Chłopie, bo kahta sie uruchamia spod konsoli. Start ---> Uruchom ---> cmd lub cmd.exe, wchodzisz do katalogu gdzie znajduje sie kaht (np. na dysku c, to bedzie cd c: ), potem wpisujesz kaht.exe, uruchamia sie i wpisujesz zakres skanowanie numerów ip (np. kaht 154.23.65.88 154.23.70.90). To jest w skrocie, jak uzywac kahta .Pozdrawiam 8)
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
jakoppo: taaa dzieki za przysluzenie sie szezenia dzieci kodu ! Jeszcze pupcie podetrzyj i porob 115 screenow i wyslij mi na maial bo mi sie nawet nie chce wchodzic na to forum zeby czytac Twojej odpowiedzi ! Oh ludzie. Jak cos wam nie dziala to mowcie jakie sa objawy tego niedzialania BO TO KURDE DAJE NAM JAKAS WSKASOWKE CO JEST NIE TAK!! Bo sprobujcie mi pomoc jak was poprosze o pomoc bo mi winamp nie dziala, nie uzgledniam reinstalacji systemu fomata c ani odnistalowania i ponownego zainstalowania winampa. No kto mi pomoze ? Ale nie odpowiadajcie Mi na forum Tylko na mojego maila [email protected]


Pozdrawiam

DJBOSS666
 
Do góry Bottom