KaHT problem

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Witam mam problem z Kahtem niedawno go odpalałem wszystko , pięknie działało teraz nie moge nic zrobić.
Włączam cmd pisze haht , kaht.exe przeciągam myszką itp ---> Odmowa dostępu a prubowałem nawet przez cygwina tez nic jeśli wie ktoś , oco chodzi prosze o odp.
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
a probowales np: sciagnac jeszcze raz kahta ??

ps: nie masz przypadkiem xp z sp2 ??
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
No to juz wiesz gdzie lezy Twoj problem czy mam to jeszcze napisac ??
smile.gif
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Myślałem o tym ale nie byłem pewien, czy dlatego nie działa ale dzięki
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Jakie dobre są jescze , exploit'y które działają z xp z sp2 i cos w stylu kahta ?
 

FallenAngel

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
59
no ładnie....u mnie jkos działa kaht2
Też mam Xp z SP2 mam NOD-a 32 i firewalla
<


może spróbuj wsyzstko powyłączać....czyli zapore i NODA...potem sciągnąć kahta i sprubować go jeszcze raz odpalić :twisted:
 

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Wyłączyłem Firewalla i noda a z procesów nie moge wyłącze noda jak go wyłącze zaraz sie sam uruchamia w procesach ale nie ma go na pasku
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
No wiec sprecyzuje to troche odmowa dostepu wyskakuje zapewne dlatego ze nie zostala wylaczona ochrona antyvirusowa wbudowana w sp2. Ale jesli nawet ja wylaczy to kaht wykona pracy i wyskoczy ze otwartych 0 portow. Czyli kaht poprostu nie chodzi na sp2 bo jest latka na blastera i nie da sie ani wlamac kahtem do kogos kto ma sp2 ani go uzywac.
no ładnie....u mnie jkos działa kaht2
Też mam Xp z SP2 mam NOD-a 32 i firewalla[/b]
szczerze watpie
<
 

koza

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2004
Posty
61
Mam sp2 kaht dziala bez zarzutow, zgodze sie z tym ze jak ktos ma sp2 zainstalowane to sie nie da do niego wbic kahtem.
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
A ja jestem pewien ze jak masz latke na blastera to kahtem sie nie da ani wbic ani go uzywac. Moze nie masz tej latki w swoim service packu ( wiem dziwne to troche zeby nie bylo tej latki w service packu 2, ale ja wykonalem kilka testow i uwazam ze jak masz latke na blastera to kaht nie chodzi )
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by Lechusky
A ja jestem pewien ze jak masz latke na blastera to kahtem sie nie da ani wbic ani go uzywac. Moze nie masz tej latki w swoim service packu ( wiem dziwne to troche zeby nie bylo tej latki w service packu 2, ale ja wykonalem kilka testow i uwazam ze jak masz latke na blastera to kaht nie chodzi )
mylisz sie. jak ktos ma łatke to sie do niego nie wbijesz ale sam mając łatke możesz go używać na stoim kompie. ta łatka już jest w sp1 wiec wiesz trudno żeby nie mieć. jeśli juz to kahta nie użyjesz mając sp2 choć moge sie mylić.
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Taz przedtem myslalem, ze w sp1 jest juz ta latka ale jednak sie mylilem
<
A po zainstalowaniu tej latki ( mowa tu o KB823980 ), ja kahta nie moge uzywac poprostu pisze, ze zero otwartych portow.
 
Do góry Bottom