KaHT prosze o pomoc

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Zmieniam tego posta zeby nie wprowadzac ludzi w blad. Wykonalem kilka testow no i zeczywiscie kaht nie chodzi na sp2 (nie da sie nim wlamac ani poslugiwac). Wszystko jasne the end 8)
ps : na sp1 dziala :-D
 

vallium

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2004
Posty
1
ja robie wszystko tak jak cza i pokazuje że 22 porty są otwarte ale mimo wszystko porty od 82.28.65.1 do 82.28.65.255 są pokazane na FAILED i rzaden sie nie otwiera. Jak pisze w opisie na stronce
(No dobra jak znajdziemy komputer ktory nie ma zainstalowanej laty to pojawi nam sie cos takiego:

- Connecting to 192.168.0.36
Sending Exploit to a [WinXP] Server...
- Conectando con la Shell Remota...

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]
Š Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:WINDOWSsystem32> )
a mi nic takiego sie nie pokazuje. Może czeba jeszcze wpisać jakomś komende żeby to sie pokazało niewiem i prosiłbym o jakomś rade.
 

misio66661

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2004
Posty
31
łeee to zobacz na to i powiedz co jest
<



kaht1yp.jpg
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
to jest że ludzie mają łatki i jest FAILED i zapomnij.

edit : LOL dopiero teraz zwróciłem uwage , że to neo :shock: stara zapomnij bo nic kahtem nie zrobisz.
 

misio66661

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2004
Posty
31
ale tak mam zawsze
<
za każdym razem, za każdym innym zakresem IP. Może podaj jakiś zakres, w którym ludki nie mają łatki
<
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Kaht jest tylko do lana wiec Ci nikt nie poda innego zakresu. Poprostu masz zeskanowac swoja siec a jak jest failed to znaczy ze maja latki i koniec !!
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
jak nie jestes w lanie czyli nie jestes np z kumplem w sieci lokalnej czyli nie jestes z zadnycm innym komputerem polaczony tylko zakupiles neo w tepsa i podlaczyles ja do swojego komputera to zapomnij o kath-cie bo on wykorzystuje dziure w windzie ale musisz byc polaczony z tym komputerem w jakis sposób czy to bezposrednio czy to przez router
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
zeby wykorzystac exploita musisz
po 1 i najwazniejsze byc w lanie
po 2 exploity dzialaja tylko w lanie no ewentualnie wlan
<
 

misio66661

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2004
Posty
31
łeee to nici?
<
A jest coś takiego jak exploity, tylko nie na lana? Albo coś podobnego, żeby się włamać
smile.gif
 

Post

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2005
Posty
3
SIemka
Uzywam Kaht'a i jest git dostalem sie do kolegi na kompa ale terez mam problem jak moge skopjowac niektore z jego plikow ?
Udostepnilem sobie jego dysk c: a tu zonk pojawia sie ze chce loging i co tereaz jakies sugestie ?
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
no więc to oznacza ze kaht jes tlklo na siec lan??? no bo ja niemam takiej sieci z innymi luźmi:p:p a np. chciałbym się do kogos połączyć i wpisuje np. 83.24.1.0 i choc bym i wspial do 83.24.255.255 ti i tak zawze mam failed:(
<
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Originally posted by Post
SIemka
Uzywam Kaht'a i jest git dostalem sie do kolegi na kompa ale terez mam problem jak moge skopjowac niektore z jego plikow ?
Udostepnilem sobie jego dysk c: a tu zonk pojawia sie ze chce loging i co tereaz jakies sugestie ?

TFTPD32

ps: Pierwszy raz slysze zeby kolega sie wlamywal do kolegi no chyba ze testuja nowy program
<
 
Do góry Bottom