Kaht

koza

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2004
Posty
61
Czy moge za pomocą Kahta wylączyc jakis proces na kompie z ktorym sie połączylem?
 

koza

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2004
Posty
61
Ale czy jest jakas komenda dosowa, bo nie chce wysylac gosciowi trojana.
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
jest komenda
smile.gif
 

koza

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 24, 2004
Posty
61
Net help i co dalej?? Nie ma jakiej prostej komendy tak jak del z plikami??
 

Patrycja

Użytkownik
Dołączył
Listopad 10, 2004
Posty
5
Witam

Cze wam czemu nieodpowiadacie na pytania tylko jakieś docinki sama jestem ciekawa jak poradzić sobje z tym kahatem ponieważ wariuje juz z nim 3 tygodnie i klapa może jakiś filmik avi ktoś posiada .A tak to widze że krowa ktura dużo ryczy mało mleka daje


Patrycja
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Re: Witam

Originally posted by Patrycja
Cze wam czemu nieodpowiadacie na pytania tylko jakieś docinki sama jestem ciekawa jak poradzić sobje z tym kahatem ponieważ wariuje juz z nim 3 tygodnie i klapa może jakiś filmik avi ktoś posiada .A tak to widze że krowa ktura dużo ryczy mało mleka daje


Patrycja

PRzeciez na stronie rywina barcy masz filmik o kahacie www.azazel.republika.pl !!!!!!! Wystarczy tylko poszukac !
 

pwk93

Użytkownik
Dołączył
Październik 31, 2004
Posty
1
udostepnianie dyskow

cze wam!!!
Mam dosc duzy problem z tym kahtem a mianowicie jak mi sie juz polaczy z wybranym numerem ip to oczywiscie moge zobaczyc co ma na poszczegolnych dyskach ale jak chce cos skopiowac to wpisuje w przegladarce jegoipdyskd i karze mi wtedy podac haslo sieciowe!!!

Jest jakas komenda(kod) po ktorej wpisaniu obejdzie mi to hasło??????
I jesli jest to bardzo bym prosil o podanie jej.

Pozdrawiam
 

szaaary

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2004
Posty
7
Jak chcesz zobaczyć co ta osoba a na dysku to wpisujesz komende "dir"
jeżeli chcesz udostępnić w sieci jakąś partycje w sieci to wpisujesz komende "net share dysk=C: i juz jest udostępniony dysk C
a jeżeli chcesz udostępnić partycje w trybie ukrytym tak żeby dana osoba nie wiedziała i nie wiedziała że ma udostępnioną partycej wpisujesz net share dysk$=c:
jeżeli chcesz wejść na udostępnioną partycje w sieci wpisujesz tutaj_IPdysk (jeżeli udostępniłeś tylko jedną partycje, jeżeli więcej to wydaje mi sie, bo nie wiem na 100% tutaj_IPdyskd (c,d,e zależy jak sobie dana osoba nazwała partycje).
Jeżeli chcesz wejść na udostępnioną partycje w sieci w trybie ukrytym to wpisujesz z tego co wiem tutaj_IPdyskc (c,d,e)
W moim przypadku trzeba wpisać tutaj_IP$c (i pokazuje że trzeba wpisać haslo, nie wiem dlaczego , nie mam pojęcia jakie to haslo i czy wogóle jest ale wydaje mi sie że to jakieś uniwersalne haslo.
Tak jak ktoś napisał wyżej adres tutaj_IPdyskc mi nie działa pisze że nie można odnaleść ścierzki (chyba to zależy od systemu, ja pisze na przykładze XP profesjonal). POZDRO!!!!
 

chemik143

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
2
1. czy jeśli mam prywatne IP to kaht wyszukuje w sieci lokalnej??
2. jęsli tak to co zrobić żeby szukał w całym internecie?? (jeśli sie tak da)
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
1. :shock: co rozumiesz pod pojęciem prywatne ip ?
2. pewnie , że sie nie da w internecie.
 

chemik143

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
2
kaht

No jak nie działa na całego neta to trudno. A z tym prywatnym IP to chodzi mi o ten który jest przydzielony przez router
<


dzięki że ktoś sie ulitował
 
Do góry Bottom