kamery przemysłowe

transporter

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2012
Posty
2
Witam jestem nowy i mam pytanie czy jest możliwość włamania się do kamer przemysłowych podglądu obrazu ?? pewnie jest to możliwe wiec tu moje pytanie jak to zrobić by nie zostawic po sobie żadnego śladu i do jakich kamer mozna się włamać :) np. czy do kamer monitoringu miejskiego można się włamać tak zeby nikt o tym nie wiedział ??
 

zeozozolen

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2010
Posty
17
jeżeli obraz z kamer idzie do nadajnika bezprzewodowego np WiFi a potem ktoś to odbiera na swoim odbiorniku to możesz szukać sieci WiFi w pobliżu i próbować złamać zabezpieczenia :p
ale to prędzej w Hameryce takie cóś :p
w polsce najczęściej obraz jest nagrywany na dyskach bądź też kasetach :D jak to w biedniejszych budynkach bywa. wtedy masz mniejsze szanse
chociaż jeżeli obraz nagrywany jest na kompie to możesz próbować się włamać do tego kompa i wykraść pliki wideo..

Powodzenia :)
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Odpowiednie zapytanie do googla daje w wyniku podglad obrazu z niektorych kamer. Powodzenia.
 

transporter

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2012
Posty
2
google pytałem jest podgląd ale z niektórych kamer :) a np jeśli jesteśmy w centrum handlowym i chcemy na telebimie żeby było to co nagrywamy aparatem w telefonie jest taka opcja bo widziałem coś takiego tylko nie wiem czy to fail czy prawda :)
 

monikam123

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2013
Posty
1
Wszystko można, ale nie każdy to potrafi, a takie działania są nielegalne i nikt Ci tutaj gotowego rozwiązania nie przedstawi na tacy :cool:
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Często wykorzystuje się kamerki IP, można zlokalizować ją a następnie spróbować hasła domyślnego danego modelu lub brute force. Ktoś już wcześniej zresztą wspominał o wyszukiwanie ich w googlu i podglądzie "nielegalnym".
 
Do góry Bottom