Karaoke :D

K

Khalt

Gość
Witam, witam. Dzień dobry, pozdrawiam :p.

Chciałbym się Was zapytać, czy ktoś przypadkiem nie zna jakiegoś dobrego software'u Karaoke (nie musi być bezpłatny). Nie mam na myśli poszukanie w Google, bo to potrafię zrobić sam. Pytam, bo może któryś z Was poleci coś, z czym ma już jakieś 'doświadczenie'.

I zrozumiem jeśli nikt się nie wypowie w temacie ^^.

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
heh moze poprostu sterownik dzwięku realtek
<
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
VanBasco Karaoke Player, Karafun

Dawno z takich nie korzystałem xD Tylko potrzebujesz wersji piosenek bez słów - najczęściej .mid . Na stronie karafun ( link ) można pobrać trochę darmowych piosenek
smile.gif
( do tamtego programu - format .kfn).

Kiedyś, gdzieś na dysku miałem zbiór, 5000 piosenek w midach i innych formatach razem z tymi odtwarzaczami...
Ze znalezieniem zestawów/zbiorów nie powinno być problemu
<


Jak byłem w Karpaczu w wakacje to był konkurs karaoke i używali tam właśnie VanBasco Karaoke Player
<
Możesz to potraktować jako rekomendację.
smile.gif
Karafun jest dla mnie zbyt taki "kolorowy/dziecinny/pokemoniasty" ( coś jak GG8 xD )
 
K

Khalt

Gość
heh moze poprostu sterownik dzwięku realtek[/b]

Powiem, że to pierwsza rzecz, o której pomyślałem :D.

@karololszak, Karafun już sprawdzałem ... jakoś mi nie szła współpraca ^^. Zobaczę to drugie.

Dzięki wam :p.

Ehh... muszę się nauczyć odmawiać ludziom.
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
To tak może częściowo do tematu - ma ktoś może na płytkach horego garncarza? (harry potter)

Bo tez nie potrafiłem odmówić pewnej osobie jak Khalt i potrzebuję wszystkich części.. a zanim ja to ściągnę na moim zrytym necie...
 
K

Khalt

Gość
I co... pocztą mielibyśmy wysłać xP? Znając pocztę polską, to już szybciej ściągniesz ^^.
 
Do góry Bottom