Katiusz v1.0

devilek1992

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2007
Posty
1
sciagnolem, wypakowalem, wlaczylem, polaczylem sie ze swoim gg zrobilem sie neidostepny i zadna opcja nie dziala ;/ czemu??
 

robciu663

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 10, 2007
Posty
13
Mam to samo.
Dodałem do listy kontaktów Serwera i Klienta.
Odpaliłem Katiusza (tzn serwer) u seibie na kompie.
Klient wchodzi od razu.
Serwer się nie loguje.
Czekam, czekam... Niedostępny...
Ale dochodzą do niego polecenia, bo raz się zalogowałem na serwer i zostałem zalany nimi
<


Nie wiecie co jest źle ?
aha, jak coś, hasło na serwer jest dobre, aż tak źle ze mną nie jest
<
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Najpozniej pod koniec miesiaca. Teraz jestem zajety pisaniem keyloggera, a nowa wersja katiusza to tylko kwestia wolnego czasu, ktorego mi brakuje
<
P Wakacje = biby, szpile w noga i kosza, czasem parkour.
 

DavidoRoz

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
29
Ja też nie wiem dlaczego mi nie działa... testowałem go na moim laptopie a Katiusza odpaliłem na kompie.Przeniosłem plik z serverem przez pendriva(czy jak to sie pisze) kliknełen na ikone servera 2 razy i pokazało mi sie "not a valid" (myślałem ze tak go sie odpala na serv?) zachodze do kompa odpalam katiusza.Clienta i numer serva juz mam wpisane klikam połącz i na gg sie pokazał wiec sie połączył, ale jak wejde w procesy odświezam to i niema nic:/ tak samo jak w zakładce zabawy zrobie informacje i klikne "Wyświetl" to na laptopie sie nie pokazuje ta informacja:(. Dlaczego tak jest?? WF moze przeszkadzać w tym?

Wysłałem do kolezanki na kompa i było wszystko good
<
ale jazda tylko te screny nie działają chyba:/? I WF ma wpływa na działanie trojana? I czy Vista tez ma na to wpływ?
 
Do góry Bottom