Katiusz v1.0

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Szczerze niewiem dlaczego wam nie dziala u mnie wszystko smiga, poczekajcie 1 dzien moze po ponownym uruchomieniu bedzie wam dzialal.
A nazwa wziela sie przez przypadek. Siedzialem w szkole na polskim i sie nudzilem az w koncu nauczyciel zaczol nawijac o zabojcach cezara. Spodobalo mi sie imie Katiusz i tak sie nazwa wziela.
 

D`JOK

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
6
Ten trojan nie robi szkód na komputerze na którym sie znajduje??
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
kazdy trojan ktory zostanie zainstalowany nadsluchuje polecenia z clienta, wiec sam nic nie zrobi (chyba ze sa jakies wyjatki ale szczerze watpie)
 

bialkomat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
14
Wszystko cacy, tylko że dzień po opublikowaniu trojanka na forum, jest już wykrywalny przez 6 antywirów: AntiVir, Fortinet, NOD32, Panda, VBA32, Webwasher-Gateway.

<
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
i czemu sie dziwic jak kazdy odrazy sprawdza na stronkach przez co jest wykrywalny, dodaja to do bazy i lipa. A wczoraj byla oficjalna premiera on server juz pare dni ma.
 

bialkomat

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
14
Originally posted by sebik90
i czemu sie dziwic jak kazdy odrazy sprawdza na stronkach przez co jest wykrywalny, dodaja to do bazy i lipa. A wczoraj byla oficjalna premiera on server juz pare dni ma.

Nie kumam trochę. Chociaż może nie znam sie jak to działa.
Ale przecież jeżeli skanuję jakiś plik na stronce i jakiś antywir go wykryje, to znaczy że już ma go w swojej bazie, a jeżeli nic nie wykryje, to czemu miałby go dodawać do bazy?...

Poza tym nie ma co się dziwić, że ludzie wolą najpierw sprawdzić wykrywalność trojana nim go komuś podrzucą.
 

Imbosunoth

Użytkownik
Dołączył
Maj 19, 2007
Posty
2
Włączyłem server u siebie i jak uruchamiam kompa to pisze coś tam not a valid i server jest wna dysku c i jak się go usuwa to jest cacy xD ale jak sie uruchomi znowu kompa to zxnowu ten błąd się pokazuje i znowu jest na dysku c proszę o pomoc bo chcę go wywalić !!!!
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Originally posted by sebik90
Szczerze niewiem dlaczego wam nie dziala u mnie wszystko smiga, poczekajcie 1 dzien moze po ponownym uruchomieniu bedzie wam dzialal.
A nazwa wziela sie przez przypadek. Siedzialem w szkole na polskim i sie nudzilem az w koncu nauczyciel zaczol nawijac o zabojcach cezara. Spodobalo mi sie imie Katiusz i tak sie nazwa wziela.

A mi sie kojarzy z radzieckim samochodem - wyrzutnia rakiet. ;]
 

jimi28

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
2
Witam
Ten trojan jest na protokole gg a da sie go obsługiwac przez komunikator gg czy tylko przez tego klienta???
Pozdrawiam
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Originally posted by jimi28
Ten trojan jest na protokole gg a da sie go obsługiwac przez komunikator gg czy tylko przez tego klienta???
Da sie ale musisz znac komedy jakie trzeba wyslac do servera, a mi sie ich niechce teraz pisac
(szukac w kodzie)
 

jimi28

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
2
....to moze własciciel opublikuje te komendy??? bedzie napewno wygodniej dla wszystkich i da to wieksze mozliwosci np: sterowanie z telefonu
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Czytaj dokladniej napisalem przeciez ze mi sie ich nie chce wygrzebywac z zrodla. Nie mam czasu. Moze za pare dni znajde chwile i je opublikuje.
 
Do góry Bottom