Keyloger (hasła , archiwa)

Mojrzeszku

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2012
Posty
2
Witam wszystkich serdecznie . Tak na początek , jestem Mojrzeszek i mam pewien problem albo prośbę . Otóż , chciałbym się dowiedzieć czy istnieje bądź czy idzie stworzyć keylogera , najlepiej w pliku tekstowym lub zdjęciu , ale tak ukrytego by nie dało się go wykryć ręcznie ani żadnym antyvirem , rozchodzi mi się o stworzenie keylogera , takiego niepozornego , np. w zdjęciu bądź w pliku tekstowym albo prezentacji multimedialnej , który wysyłałby na moja poczę e-meil wszystkie hasła i loginy , jakie były wpisywane na np. interii , facebooku , i innych takich . Wydaje mi się , że mniej więcej wytłymaczyłem o co mi chodzi , jeśli ktoś czegoś nie zrozumiał to piszcie , najwyżej wytłumacze dokładnie , z góry dziękuję :) tu moje gg w razie co ;) 4068067
Pozdrawiam
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Nie da się wrzucić keyloggera do zdjęcia czy pliku tekstowego. Musi to być plik wykonywalny; .exe, .bat, .cmd, .scr, .pif, ew. .pdf jeśli masz exploit.
 

Mojrzeszku

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2012
Posty
2
A.. Ok , rozumiem . Rozchodzi się o keyloggera , który ma być bardzo niepozorny , nie wysle swojej dziewczynie pliku .bat , .cmd i tak dalej. Do czego mi jej hasła to już moja sprawa :D No chyba , że wgrałbym jej to będąc u niej. Wystarczy to uruchomić raz ? I autamatycznie będzie mi przesyłało wszystkie jej hasła i wgl ?
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
A.. Ok , rozumiem . Rozchodzi się o keyloggera , który ma być bardzo niepozorny , nie wysle swojej dziewczynie pliku .bat , .cmd i tak dalej. Do czego mi jej hasła to już moja sprawa :D No chyba , że wgrałbym jej to będąc u niej. Wystarczy to uruchomić raz ? I autamatycznie będzie mi przesyłało wszystkie jej hasła i wgl ?
Tak.
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
A.. Ok , rozumiem . Rozchodzi się o keyloggera , który ma być bardzo niepozorny , nie wysle swojej dziewczynie pliku .bat , .cmd i tak dalej. Do czego mi jej hasła to już moja sprawa :D No chyba , że wgrałbym jej to będąc u niej. Wystarczy to uruchomić raz ? I autamatycznie będzie mi przesyłało wszystkie jej hasła i wgl ?

O ile Twoj keylogger dopisze sie do autostartu ;)
 

josh4vi

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2012
Posty
27
Jeśli twoja dziewczyna mało się zna na komputerach to zawsze możesz jej wcisnąć jakieś *.exe
 
Do góry Bottom