KEYLOGER

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
siem jaki jest najlepszy keyloger zeby dzialal po sieci? taki zeby lamer go wlaczyl :) a pozniej tylko sobie podpatrywac haslo na poczte.
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
FlashGet chyba jest najlepszy,albo Getright ale bardziej przypadl mi do gustu ten 1
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Jesli linux to wget, klasyczne ftp, gftp jesli windows to uzywalem raczej tylko windows comander (ale to byly stare czasy
<
)
<
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Specnaz
FlashGet chyba jest najlepszy,albo Getright ale bardziej przypadl mi do gustu ten 1
Ej no co ty mowisz :? FlashGet lub GetRight i inne tego typu programy to sa raczej do sciagania plikow ze stron WWW gdzie masz podany gotowy link. A jak chcesz wejsc na FTP-a i troche pobuszowac po katalogach to takimi programami ci sie to nie uda.....Wsrod darmowych klientow FTP najlepszy jak dla mnie jest WS_FTP, ewentualnie Cute_FTP tylko trzeba sobie cracka sciagnac.....

A co do keyloggera to zdecydowanie Stukach o ktorym nawet ostatnio sie rozpisalem w ktoryms z watkow i napisalem chyba jak wypelnic wszystkie pola poslugujac sie Stukachem (oprocz opcji Advanced)....
 

aclen

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2003
Posty
168
jezeli chodzi o polaczenie z FTP to chyba najbardziej popularnym jest WIN COOMANDER pod M$ a pod LINA to polecam GFTP. Z win Comandera kozysta prawie kazdy
smile.gif





Pozdrawiam 8)
 
Do góry Bottom