keylogger + binder + zmieniacz ip

pacio123

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2007
Posty
16
Witam mianowicie potrzebuję 3 różne programy dokładnie chodzi mi o coś takiego.
binderek prosty bindujacy do exe ale mało wykrywalny najepiej aby przechodził przez avast bo większość "domowników" ;p ma to gówno
keylogger tu się zaczyna zabawa bo potrzebuję aby wybierał dane z schowka oraz ze wszystkich przeglądarek
a o zmieniacz ip to taki nawias ;p bardziej chodzi mi o maskowanie czyli dodawanie tam pewnej końcówki typu ip hider mam zarejestrowany ale coś nie działa bo chodzi mi o to aby zmieniał ip co jakiś czas np co 3 sek pozdrawiam czekam na odpowiedz

a i zapomniałem dodać ma ktoś z was może prosty odswieżać storny aby co 3-4 sek odświezał strone
smile.gif
 
K

Khalt

Gość
Chociaż w jednym mogę Ci pomóc ... ^^

Originally posted by pacio123
a i zapomniałem dodać ma ktoś z was może prosty odświeżacz strony aby co 3-4 sek odświeżał stronę
Jeśli używasz FF (a wierzę, że tak jest), ściągasz wtyczkę ReloadEvery - dalej sobie poradzisz :p.

Dodatkowe uwagi:
Używaj przecinków, wielkich liter, kropek i wszystkich polskich znaków - dużo łatwiej się wtedy czyta.

Odnośnie keylogger'a -> http://1337software.za.pl ?
 

pacio123

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 22, 2007
Posty
16
znaczy używam flocka ale to mniejszy firefox dzięki za odpowiedz, pisałem to szybko więc bez przecinków ale będę uważał na przyszłość
 
Do góry Bottom