Keylogger i hasla. Prosze o pomoc.

ogroz123

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
3
Witam. By nie przedluzac przejde od razu do tematu. Podejrzewam moja dziewczyne o zdrade. Juz kiedys zrobila cos podobnego, lecz jej wybaczylem. Obecne okolicznosci pozwalaja mi przypuszczac, iz zrobila to ponownie. Nie chce jednak robic jej awantury, nie majac na to dowodu. Po ostatnim razie-dala mi swoje hasla na poczte/nasza klase, wczesniej nigdy z nich nie korzystalem, lecz teraz-gdy chcialem wejsc na jej konta okazalo sie, ze hasla te ulegly zmianie. Wiem, co napiszecie-ze to juz jest wystarczajacy dowod, jednak ja chce miec 100% pewnosc. Stad moja prosba-potrzebuje dobrego keyloggera (wraz, o ile to mozliwe, z krotkim FAQ), ktorego bede mogl wyslac do niej na poczta (w tej chwili nie mam dostepu do jej kompa-jestem w innym miescie) i ktory pomoze mi uzyskac hasla do jej kont (loginy znam).

Oto info o jej systemie:
System WinXP SP1 bez antyvira i firewalla (nawet tego windowsowego).
Polaczenie przez Modem/Router Linksys (na Neostradzie).
Oczywiscia ma tez zainstalowanego klienta GG.
Przegladarka IE 6 lub 7 (juz nie pamietam).
Konto pocztowe ma na Onecie (forma [email protected]).

Jesli chodzi o kwestie moralnosci i wzajemnego zaufania-raz sie sparzylem, drugi raz tego bledu nie zamierzam popelnic. Dzieki za wszelka pomoc.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Bądź co bądź, wysłać to jedno uruchomić to drugie. Wiec ja bym sugerował do czegoś zbindować (jakaś wesoła animacja typu, Kocham cię etc.). I jeśli chodzi o takie sprawy to wykup jakaś wersje vip. Np możesz wybrać kogoś z tego tematu:
Link do tematu

Lub napisać co chcesz dokładnie, podać adres kontaktowy.
Link to tematu
 

ogroz123

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
3
Czyli nic z ogolnie dostepnego softu mi nie pomoze? Bindowac raczej nie bede musial. Wystarczy, ze napisze jej by to zainstalowala i juz. Grunt zeby plik nie miala jakies dziwnej nazwy typu: tenplikzniszczytwojegokompa.exe czy ktoschcecisiewlamacnapoczte.exe i by nie wmagał wpisywania miliona rzeczy. Prosta instalacja przez kliknięcie lub ewelntualnie: "Dalej->Dalej->Dalej" . Ostatecznie-ile mniej-wiecej kosztuje zamowienie takiego programu?
 

emilianx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2006
Posty
14
<div class='quotetop'>CYTAT(ogroz123 @ 12.09.2008, 14:18) <{POST_SNAPBACK}></div>
Czyli nic z ogolnie dostepnego softu mi nie pomoze? Bindowac raczej nie bede musial. Wystarczy, ze napisze jej by to zainstalowala i juz. Grunt zeby plik nie miala jakies dziwnej nazwy typu: tenplikzniszczytwojegokompa.exe czy ktoschcecisiewlamacnapoczte.exe i by nie wmagał wpisywania miliona rzeczy. Prosta instalacja przez kliknięcie lub ewelntualnie: "Dalej->Dalej->Dalej" . Ostatecznie-ile mniej-wiecej kosztuje zamowienie takiego programu?[/b]

polecam Keylogger GhostXP v0.97, gdzie w czasie rzeczywistym będziesz otrzymywać informacje na komunikator

dokładny opis Keyloggera zanajduje się : www.ghostxp.pl
 

Felonix

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 25, 2008
Posty
3
Jak ten ghost nie chodzi pobrałem to i pokazuje mi się jakaś wersja demon i nawet nie można wygenerować pliku do wysłania.
 
Do góry Bottom