keylogger - jak niepostrzeżenie wysłać komuś ?

młokos

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2013
Posty
2
Otóż słowem wstępu. Jestem w tym temacie zupełnie zielony, próbowałem szukać tego w necie, ale jak mi tego ktoś nie wytłumaczy "jak chłop krowie na miedzy" to nie dam rady :) ( z góry przepraszam za nieprofesjonalne słownictwo )

Chciałbym to komuś wysłać w postaci zdjęcia czy czegoś podobnego. I teraz pytanie: jak to zrobić? jakiego programu użyć ? jak "połączyć" .jpg z keyem ?

Nie oczekuję, że ktoś zrobi to za mnie, ale jakieś porady dla naprawdę niedoświadczonego człowieka znajdą się.

Z góry dziękuję, jeśli brakuje jakichś informacji proszę pisać, postaram się sprecyzować co nieco :D
 

młokos

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2013
Posty
2
No dobrze, dziękuję. A teraz kwestia keyloggerów. Trzeba zrobić samemu czy są "gotowce" ? Jeśli są to jaka jest ich nazwa ?
 

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Mam taką myśl. Wiadomo, że format "zdjęcia" zmienia się na exe, ale czy dałoby radę wysłać coś takiego na wrzutę chociażby? Rozumiem, że trzeba byłoby nieźle się nagłowić, aby to zrobić. Możecie coś zaproponować no chyba że znacie takie strony, na których można to umieścić jako zwykłe zdjęcie.
 

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Strony jak imageshack odpadły już właściwie w przedbiegu. Postaram się wykonać wskazanym wcześniej sposobem.
 
Do góry Bottom