Keylogger prośba

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
Witam przepraszam za spam ale mam do was prośbę bo widzę że większość tu na forum jest bardzo kumata w te sprawy :) a wiec tak czy mógłby ktoś mi zlinkować jakiś poradnik jak napisać prostego keyloggera w delphi, albo samemu napisać taki szybciutki poradnik krok po kroku, bo szukałem takich poradników ale za bardzo nie wiem o co chodzi a też chciałbym się troszkę poduczyć i jak już napisze tego keylogerra albo ściągnę gotowego (proszę o link bo nie wiem jakiego) żeby go wrzucić w zdjęcia czy w coś albo jakiś inny sposób bo chciałbym podesłać go dziewczynie nie ma żadnego anty wira więc spokojnie może być wykrywalny taki szybki żebym mógł przechwycić jedno hasło do strony bardzo bym Cię prosił z góry dziękuje czekam na odpowiedź Pozdrawiam
P.S jakby było potrzebne gg to macie tu numer 7384523 ja czekam z niecierpliwością na odpowiedź DZIEKI jeszcze raz dziękuje ;)
a bym zapomniał o najważniejszym :) jak mogę jej podrzucić tego keyloggera jak nie mam dostępu do jej komputera :)??
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jezeli tylko o haslo Ci chodzi to polecam Istealer. Ale skoro nie ma antywira to rownie dobrze mozesz jej wyslac Trojana. Wtedy CyberGate albo Darkcomet bym Ci polecil. Co do wyslania pliku to odpada e-mail bo wszystkie wychodzące i przychodzace zalaczniki są skanowane wiec i tak jej wykryje, polecam wyslanie przez GG albo wrzucenie na jakis hosting (speedyshare itp.) i poprostu wyslanie linku :) W dziale keyloggery jest duzo o tym poczytaj sobie, ja Ci poradnika nie napisze bo jak juz cos komus wysylam to wole przejac cala kontrole nad maszyną niz ograniczyc sie tylko do logów z klawiatury, wiec preferuje RATy ;)

Pzdr
 

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
No dzięki pomogłeś mi w pewnym stopniu :) ale mam prośbę dałbyś linka do tych trojanów ? bo szukałem ale nie chciałbym ściągnąć złego :) i pytanie mam już trojana to czy będę mógł tak zrobić, wrzucę go na stronę ona go ściągnie i " żeby Nie Musiała Nic instalować, po prostu odpala plik :) a ja mam pełną kontrolę :) bo chodzi mi właściwie o hasło do fotki.pl i przy okazji do facebooka bo mam mały problem ale to już zostawię dla siebie :)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Wiesz co ja uzywam CyberGate i Avast tez mi w nim wykrywa trojana, sądze ze to jest False Positive, bo dziwne zeby w trojanie nie wykrywalo nic złego, ale nie bede Ci podsylal plikow ktore wg antywirusa są zarażone. Oficjalna strona cybergate to http://www.cyber-software.org/site/ tam mozesz sciagnac wersje próbną (ktora bedziesz mogl zainfekowac tylko jeden komputer o ile sie nie myle) lub poszukac wersji z crackiem, ale nie potrafie podac 'pewnego zrodla' na takie wersje, ja swojej uzywam od okolo 2 lat i jakos mam jeszcze swoje hasla do Steama wiec raczej nikt mnie nie keylogguje chociaz kto wie ;P Co do sciagania przez strone jest to mozliwe poprzez aplet Java Drive by, musisz spreparowac odpowiednią strone na ktora ją zwabisz ona zaakceptuje okienko od javy (o ile ma ją zainstalowaną) i jak wszystko pojdzie dobrze to wirus sie odpali, chociaz w takich przypadkach nie ma 100% pewnosci, to są tylko skrypty, zawsze cos moze pojsc nie tak (kompatybilnosc z roznymi przeglądarkami wersjami javy, wersja windowsa itp.) Ja wychodze z założenia ktore postawil Kevin Mitnick ze najslabszym ogniwem jest czlowiek, i wg. mnie duzo latwiej i pewniej naklonic kogos to sciagniecia i odpalenia wirusa u siebie niz robic to po cichaczu i liczyc na to ze nic nie zawiedzie (szczegolnie jesli chodzi Ci o dziewczyne, ktora jak mniemam nie jest mistrzem informatycznym, jesli nawet nie ma antywirusa, moglbys jej wcisnąć cokolwiek, przeciez nie zrobi inzynierii wstecznej twojego trojana i nie dojdzie do tego ze to wirus...) Reasumując, linka do trojana nie podam bo nie chce miec pozniej wiadomosci ze Ci ekran zgasł i napewno Cie shakierowałem, po drugie wciaz doradzałbym Ci wrzucenie wirka na hosting i uzycie socjotechniki, wtedy dokladnie wiesz czy odpalila ikonke i czy masz sie spodziewac polaczenia, po trzecie jak juz chcesz byc tajemniczy dżon pedro to aplet Java Driveby ewentualnie któryś z exploitów ale to musialbys miec wiedze jakiej uzywa przegladarki, ktorej wersji na co jest dziurawa itp... za duzo pierdzielenia, po czwarte przetestuj pierw trojca na swoim kompie (drugi komputer a jak nie masz takiej mozliwosci to Virtualna Maszyna) zeby miec pewnosc ze wysylasz trojana ktory jest poprawnie skonfigurowany. Mysle ze co nieco Ci naświetliłem :)

powodzenia
 

zajaczek995

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2011
Posty
33
Dzięki stary :) dobra interesuje mnie to http://www.cyber-software.org/site/ okey wersja testowa i można zarazić jeden komputer :) to na spokojnie mogę ścigać i zarazić jej kompa tak ?? i byłbym wdzięczny jakbyś i wytłumaczył albo przedstawił jakiś artykuł jak ustawić tego CyberGatera jak go skonfigurować ?:)
 
Do góry Bottom