keylogger z ftp

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
yo wszystkim

mam pytanie:
czy można odpalić VSK 3.0 który jest obecnie na moim serverze ftp?
czy to wogóle będzie działało?

bo jak tak to byłaby dobra rzecz...

prosze o jak najszybszą odpowiedź, pozdro ;]



PS nie znalazłem podobnego tematu...
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Napewno nie mozna tego zrobic.
Szczegulnie gdy systemem operacyjnym serwera jest którys z linuxów
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
chodzi mi o to żeby odpalić program z mojego servera ftp i żeby on chodził całodobowo a nie tylko wtedy gdy mam komputer właczony....


PS FDJ - znajdź mi temat na forum o obsłudze BIG BENA krok po kroku za którego dostałem ostrzeżenie ..... bo ja pół godziny takowego szukałem i nie znalazłem....... ;/
 

mjl89

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2006
Posty
155
Originally posted by LiL BLaCK 96
chodzi mi o to żeby odpalić program z mojego servera ftp i żeby on chodził całodobowo a nie tylko wtedy gdy mam komputer właczony....

jak pisali wyzej...niemożliwe?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Nieda się HOSTOWAĆ servera mając wyłączony komputer...
Niemożliwe...!
To tak samo jak być połączonym z gg i gadać mająć wyłączony komunikator... :hahaha:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Dark Smark
Nieda się HOSTOWAĆ servera mając wyłączony komputer...
Niemożliwe...!
To tak samo jak być połączonym z gg i gadać mająć wyłączony komunikator... :hahaha:

Taka sztuczke da sie zrobic z tlenem
<


NIE bedzie instrukcji krok po kroku macie instrukcje do innych keyloggerow/trojanow poszukajcie w dziale tutoriale lub w tematach z tymi programami.
 

LiL BLaCK 96

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
59
NIE bedzie instrukcji krok po kroku macie instrukcje do innych keyloggerow/trojanow poszukajcie w dziale tutoriale lub w tematach z tymi programami.[/b]

to jakim prawem dostałem ostrzeżenie jesli takowego tematu nie ma?



Nieda się HOSTOWAĆ servera mając wyłączony komputer...
Niemożliwe...!
To tak samo jak być połączonym z gg i gadać mająć wyłączony komunikator...[/b]

a ja juz weim jak i jest to możliwe :hahaha: dzieki za jakąkolwiek pomoc..... :jupi:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by LiL BLaCK 96
<div class='quotetop'>CYTAT
NIE bedzie instrukcji krok po kroku macie instrukcje do innych keyloggerow/trojanow poszukajcie w dziale tutoriale lub w tematach z tymi programami.

to jakim prawem dostałem ostrzeżenie jesli takowego tematu nie ma?



Nieda się HOSTOWAĆ servera mając wyłączony komputer...
Niemożliwe...!
To tak samo jak być połączonym z gg i gadać mająć wyłączony komunikator...[/b]

a ja juz weim jak i jest to możliwe :hahaha: dzieki za jakąkolwiek pomoc..... :jupi:[/b][/quote]

Wystarczy ruszyc glowa duzo trojanow dziala na podobnych techinkach wiec co za problem ?
 

marek288

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
10
Siemka.
Mam pytanie do szanownych hackerow. Moze ktos mi pomoze. Chce skonfigurowac keyloggera i niewiem co mam wpisac w nazwe serwera ftp, haslo i uzytkownik. Wiem, ze musze wpisac jakis swoj serwer, ale nie wiem czy mam go zalozyc u siebie na kompie czy zamowic gdzies darmowy hosting. Prosze sie nie smiac z mojej niewiedzy. Mam kompa 2-3 miesiace, a jedyny jezyk komputerowy jaki znam to basic na timexa, ale to bylo dawno.
Prosze o pomoc.
 

marek288

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
10
ale to nie cba ziomek ten keylogger to visualshockkeylloger

[ Dodano: 01-01-2007, 01:47 ]
pozatym dobrzy jestescie w te parkur widzialem film na twojej stronce pozdrawiam i dosiego roku :faja:
 

Tiplerek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2007
Posty
18
Ja mam wpisane wszystko ale nic nie dochodzi, nie wiem. Mam swoj Temat wiec prosze tam pisac jak cos.
 

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
...

apropo tego tematu..
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale tu chodzi o to ze keyloger ma byc na ftp i gdy ktos będzie odpalał daną stronkę to keyek/trojan automatycznie sie zainstaluje?

Jeśli tak, to proszę o nazwe jakiegoś keylogera/trojana z którym da sie to wykonać

Dzięki // POzdro
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Re: ...

Originally posted by Mesmeroo
apropo tego tematu..
nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale tu chodzi o to ze keyloger ma byc na ftp i gdy ktos będzie odpalał daną stronkę to keyek/trojan automatycznie sie zainstaluje?

Jeśli tak, to proszę o nazwe jakiegoś keylogera/trojana z którym da sie to wykonać

Dzięki // POzdro

Źle zrozumiałeś...
Chodzi że logi wysyła nie na email tylko na server FTP...
smile.gif


Tobie chodzi o exploit...
Exploit to program mający na celu wykorzystanie błędów w oprogramowaniu.

Najczęściej program taki wykorzystuje jedną z kilku popularnych technik, np. buffer overflow, heap overflow, format string. Exploit wykorzystuje występujący w oprogramowaniu błąd programistyczny i przejmuje kontrolę nad działaniem procesu – wykonując odpowiednio spreparowany kod (ang. bytecode), który najczęściej wykonuje wywołanie systemowe uruchamiające powłokę systemową (ang. shellcode) z uprawnieniami programu, w którym wykryto lukę w zabezpieczeniach. Ludzi używających exploitów bez podstawowej wiedzy o mechanizmach ich działania nazywamy script kiddies.
[/b]
 
Do góry Bottom