Keylogger z wykrywalnoscia 4/42

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Witam.
Keylogger wciąż działa (testowany dzisiaj),
ale nie mogę tego zapewnić w przypadku linka którego podał kolega kilka postów wyżej.
Link ShareCash który ja podałem jest modyfikowany, naprawione jest m.in. dodawanie do rejestru oraz hook na Chrome.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Keylogger, którego mam, zadziałał zarówno na moim kompie jak i na laptopie nie należącym do mnie. Avast jest w stanie go wykryć. Nawet do głowy nie przyszłoby mi, aby cokolwiek wysyłać na jakiegoś virustotala. Hijack był widoczny w C:/WINDOWS.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Keylogger, którego mam, zadziałał zarówno na moim kompie jak i na laptopie nie należącym do mnie. Avast jest w stanie go wykryć. Nawet do głowy nie przyszłoby mi, aby cokolwiek wysyłać na jakiegoś virustotala. Hijack był widoczny w C:/WINDOWS.
Widocznie przyszło komuś innemu.
 

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
E no ja umiem się obronić, ale przecież i tak wszystko przyszło na właściwego maila. Ten key chodzi jak się odpali jeszcze raz kompa. Za pierwszym razem to nigdzie nie poszedł.
Pewnie będę się łudził, ale jednak. Opcja "PW Stealer" dotyczy także cookies? Choć szczerze to wątpię, żeby to było możliwe.
Drugie pytanie jest następujące. Jak jest jakiś plik z tych cookies, to gdy wybiera się jeden spośród nich (choćby w oknie logowania się) to liczy się jako Ctrl+V? Pewnie kolejne błahe pytanie, którego motywacją jest nadzieja :p.
Tak w ogóle to mamy do czynienia z takim jednym gagatkiem, którego nie idzie od siebie odtrącić (taki homo nie wiadomo). Swoją "życzliwością" bywa wręcz natarczywy. Chcę mu coś porządnego zrobić, żeby przestał w końcu przychodzić do mojego domu.
 

Shejker

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2013
Posty
1
Niby skonfigurowałem, ale coś logi nie lecą. Wpisałemw gmail username swój email na @gmail, hasło do tego maila i jeszcze raz tego samego maila w pole Send Logs To. Zaznaczyłem PW Stealer, Browser Stealer, Add to Startup oraz Add Junk Code - MB.
Co źle zrobiłem ?
 
Do góry Bottom