keylogger

606

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
6
witam
potrzebuje jakis dobry keylogger dla winXP. Moze ktos moglby mnie poratowac.
Dzieki
 

VueL

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2002
Posty
104
To chyba nie wiele ma wspolnego z linuchem... Na tutejszym ftp znajdziesz na pewno jakies pod xp.
 

606

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
6
sorry, jak pisalem request to naprawde nie zauwazylem ze to dzial linux.
prosze o przesuniecie posta i o odpowiedz.
 

VueL

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 8, 2002
Posty
104
Originally posted by VueL
To chyba nie wiele ma wspolnego z linuchem... Na tutejszym ftp znajdziesz na pewno jakies pod xp.
Chodzi mi o key loggery... poszukaj
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Dobrym ketloggerem jest stukach (jest nawet na tej stronie z opisem!)

A czmu tka uwarzam? sie spytacie?

Poniewaz uzywam go od dawien dawna i jescze mnie nie zawiudl ;]
Prosto sie go "robi" ale zarazem ma sporo opcji...

- co jaki czas wysyalac logi
- co ile wierszy je wysylac...
- co ma sie pokazac jako proce
- jaki wpis do rejestru
- gdzie ma sie "schowac" itd.. itp..

Pocatym pokazuke dzialajace programy w logach np:

@@@ Gadu-Gadu @@@

@@@ USTAWIENIA @@@
to_moje_haslo_do_gg

=]

Wiec wystarczy tylko kliknac w notatniku Ctrl + F i wpisac "USTAWIENIA" i po klopocie ;] po co wertowac MB logow ;]

Pozatym jest dosc maly 48kb (wiem wiem sa mniejsze)
I co moim skromnim zdaniem NAJ razem z nim dostajemy jego kod! a wiec wystarczy pare linijek pozmieniac i juz mamy Keyloggera nie wykrywalnego przez AV ;]]
 

606

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
6
dziekuje Ci bardzo bede musial wyprobowac.
czy inne keyloggery sa zatem wykrywane przez NAV ?
slyszalem o jakims keyloggerze co robi screeny z puöpitu czy cos takiego, nie wiem czy to prawda czy jest cos takiego i czy jest on "bezpieczny" (chodzi aby ofiara go nie wykryla)
pozdrawiam
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
heheheee wies kazdy keylogger/trojan/vir jest nie-wykrywalny przez gora 1 tydzien =]

A jesli TY onim slyszales to nzcay ze jest wykrywalny ;]
Sam go napisz to nie bedzie w 100%! i dluuugo jesli nie bedzies o nim gadal ;]
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
wiesz kady by chcial ;] a najlepiej to exploity a nie trojany =P

Ale przeczytaj HELPa do delphiego i wejdz na cyber-crime (art o robieni trojanow) i powinno ci sie udac ;]

Delphy jest dosc latwym jezykiem...
 

sab

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2003
Posty
2
Witam.
Przyznam sie, ze jestem kiepski w te sprawy. Widze, ze tu omawiacie keylogera Stukach. Chcialbym go wykorzystac na kompie domowym i zony w pracy. :roll: Niestety nie wiem jak mam uzupelnic te pola. :? Probowalem ale za kazdym razem pojawia sie komunikat "Can not open agent.bin file in current directory. This is a main EXE file for your trojan." Prosze o pomoc.
Pozdr.
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by sab
Witam.
Przyznam sie, ze jestem kiepski w te sprawy. Widze, ze tu omawiacie keylogera Stukach. Chcialbym go wykorzystac na kompie domowym i zony w pracy. :roll: Niestety nie wiem jak mam uzupelnic te pola. :? Probowalem ale za kazdym razem pojawia sie komunikat "Can not open agent.bin file in current directory. This is a main EXE file for your trojan." Prosze o pomoc.
Pozdr.
kiedys byl tu watek o tym keyloggerze, mial chyba nawet taka nazwe "Stukach" wiec sobie poszukaj (w wyszukiwarce na tym forum oczywiscie).....nie pamietam juz dokladnie ale troche tam bylo o nim mowione....
 

sab

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2003
Posty
2
szukalem na wszystkie sposoby i nic
<
wyskakuje tylko ten temat. Chyba ze cos robie zle ale juz tyle siedze przed kompem, ze mi sie wszystko mieni :shock:
help. To cholerstwo nie chce dzialac :x
a moze uzyc jakis inny keylogger :?:
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by sab
szukalem na wszystkie sposoby i nic
<
wyskakuje tylko ten temat. Chyba ze cos robie zle ale juz tyle siedze przed kompem, ze mi sie wszystko mieni :shock:
help. To cholerstwo nie chce dzialac :x
a moze uzyc jakis inny keylogger :?:
O nie, na innego sie nie przerzucaj bo to chyba najlepszy (a na pewno jeden z najlepszych) keyloggerow......
no wiec mniej wiecej pwoinienes robic tak:

- uruchomic StukSt.exe :wink: nie no to zart, domyslam sie ze akurat na to wpadles ale tak na wszelki wypadek napisalem, bo jesli bys uruchomil sobie RunMe.exe to....zrobilbys blad :wink:

no a te pola wypelniaj tak:
- your e-mail addres: no to chyba proste - wpisujesz e-mail na ktory chcesz dostawac powiadomienia (logi)
- your SMTP server: tutaj musisz wpisac serwer SMTP wlasciwy dla twojego e-maila. Czyli jesli podales konto na Interii to taki serwer ma nazwe poczta.interia.pl, na WP ma nazwe smtp.wp.pl, na onecie smtp.poczta.onet.pl i tak dalej.....
- opcja Show message after installation to taka przydatna opcja. Jesli ja zaznaczysz to ponizej w polu Title of message box mozesz wpisac tekst ktory bedzie tytulem okienka ktore wyskoczy po uruchomieniu keyloggera przez ofiare, natomiast w polu body text wpiszesz sobie tekst ktory bedzie trescia tego okienka.
- opcja run any exe....? oznacza ze jesli ja zaznaczysz to po uruchomieniu przez ofiare keyloggera uruchomi sie plik wskazany przez ciebie w polu ponizej (EXE to extract...). chociaz tej opcji akurat nie jestem taki pewien.....ja jej nie zaznaczam....
- output file name to pole w ktorym wpisujesz nazwe pliku jaki uzyskasz na samym koncu podczas tworzenia keyloggera.....sam musisz ja sobie wpisac w zaleznosci gdzie chcesz ten docelowy plik stworzyc....potem sobie i tak z tego miejsca go wezmiesz i gdzies skopiujesz no ale Stukach gdzies go musi zrobic....

Jest jeszcze opcja advanced i tam mozna sie bawic z kluczami rejestru pod ktorymi sie zainstaluje keylogger ale tego mi sie pisac nie chce ;-)

No i na samym koncu klikasz Create Trojan i keylogger gotowy........potem go kopiujesz i instalujesz na kompie ofiary i na podanego maila zaczna przychodzic niespodzianki
<
)))
 

Tzahi

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2003
Posty
2
siemka !

a jak wyglad sprawa gdy ofiara jest modemowcem :?: Stukach wysyla maile tylko gdy jest dostepna siec czy probuje nawiazac polaczenie (tzn. wiecie to okienko co wyskakuje jak jakis program chce skorzystac z neta) :?:
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Tzahi
siemka !

a jak wyglad sprawa gdy ofiara jest modemowcem :?: Stukach wysyla maile tylko gdy jest dostepna siec czy probuje nawiazac polaczenie (tzn. wiecie to okienko co wyskakuje jak jakis program chce skorzystac z neta) :?:
No to w opcjach Advanced jest taka pozycja Look for connection each XX seconds gdzie zamiast XX podajesz jakas liczbe i wtedy Stukach sam probuje wyslac maila wlasnie co okreslona liczbe sekund. Ale on to robi "w tle" i zadne okienko na kompie ofiary nie wyskoczy (chociaz na modemowcach nie probowalem). No chyba ze ma dobrze skonfigurowanego firewalla ktory ja ostrzeze ze cos sie probuje z naszego kompa polaczyc samodzielnie z netem, ale tego pewien nie jestem.....
 

Pawlo18

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2003
Posty
18
Mam pytanko czy w opcjach Advanced trzeba uzupełniac czy mogą zostac domyslne jakie były od początku bo za bardzo nie wiem o co tam chodzi.
 

deluge

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
5
W pierwszym poscie 606 napisal, ze posiada WinXP. Z moich obserwacji wynika, ze niezaleznie od konfiguracji Stukach w tym systemie wysyla puste mail-e. Nie wiem, moze trzeba go od nowa skompilowac pod WinXP albo cos zmienic w zrodlach aby zaczal poprawnie dzialac pod. Moze ktos ma jakis pomysl, albo komus to sie udalo???
 
Do góry Bottom