Keylogger

skun93

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2011
Posty
5
Witajcie, mam taką prośbę szukam Keyloggera takiego by mieć dostęp do konta na stronie internetowej otóż pewien użytkownik ukradł mi dość czasochłonną pracę za którą nie dostałem wynagrodzenia i chciałbym mu się wbić na stronę by się dowiedział jak to jest zabrać nie zapłacić. Faktycznie suma mała nie jest lecz duża także. chciałbym dostać jego Login i hasło do strony tyle mi wystarczy do bazy danych nie potrzebuję żadnego dostępu tyle mi wystarczy by mu trochę nagrzebać.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Skrypt strony? Forum? Portal? Blog?
Wersja skryptu?
-
SQL Injection? XSS? A jak chcesz zniszczyć to DoS/ DDoS z botnetu z ziomów z osiedla. Poczytaj o tym

Możesz też użyć exploita [znajdziesz w bazach exploitów] ale musisz znać jakieś dziury w skrypcie, slabe punkty, a co najważniejsze wersje i nazwe skryptu
 

jan64

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2009
Posty
49
Keylogger - program który zapisuje wciśnięte klawisze, żeby działał trzeba go zainstalować na komputerze celu. Po instalacji keylogger będzie zbierał TYLKO dane wprowadzone na tym komputerze.
Pod tym tematem masz bardzo różnych keyloggerów - wystarczy poszukać.
btw. historia bardzo naciągana, brak jakichkolwiek informacji, masz jakikolwiek dowód że to on jest winny(czyt. sytuacja nie jest zmyślona)?
Ps. do przeprowadzenia DDoS-a potrzeba minimum kilku tysięcy komputerów. Musiałby mieszkać na bardzo dużym osiedlu.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Słuchaj, RefRef którego wstawiłem w niecałe 15 sekund zneutralizuje strone na około godzine, oczywiście jeżeli znajdziesz błąd sql.
 

jan64

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2009
Posty
49
Oczywiście jeżeli:
-strona używa bazy danych
-znajdziesz błąd sql
-baza danych jest niezbędna do poprawnego działania strony
-baza danych jest na tym samym serwerze co strona www
-baza danych to mysql ;)

w przypadku portali stawianych na popularnych cms, w przypadku gdy ktoś je regularnie aktualizuje, będziesz miał spory problem ze znalezieniem działającego sql injection.
 
Ostatnia edycja:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Oczywiście jeżeli:
-strona używa bazy danych
-znajdziesz błąd sql
-baza danych jest niezbędna do poprawnego działania strony
-baza danych jest na tym samym serwerze co strona www
-baza danych to mysql ;)

w przypadku portali stawianych na popularnych cms, w przypadku gdy ktoś je regularnie aktualizuje, będziesz miał spory problem ze znalezieniem działającego sql injection.

Nie ma błędu SQL, wszystko jest jako folder. Zero plików php.
/forum/
/shop/
/index/
 
Do góry Bottom